701 - 720 av 1 061
1...353637...54 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 2 april 2013

Klubbad för

Elgitarr Vester Tradition series snr.95629 i hård väska strängar saknas

950 kr

Utrop: 1 600 kr

Mobil Sony Ericsson Xperia X10i med laddare och manualer i kartong snr. CB511SG3KK imei 01259000-330395-1

475 kr

Utrop: 750 kr

Konst Affisch

Affisch Bo Åke Adamsson inramad 61x74cm

50 kr

Utrop: 425 kr

Målning Olja V. Aaltona 54x45cm oramad

Utrop: 550 kr

Soppterrin Rörstrand Ostindia äldre modell bruksslitage höjd: 13,5cm utan lock

900 kr

Utrop: 325 kr

Udda sked i silver 120mm 13,1g

50 kr

Utrop: 100 kr

6 kaffeskedar modell Svensk förgyllt blad i silver 108mm 68,4g

275 kr

Utrop: 350 kr

5 Kaffeskedar modell Svensk i silver 110-120mm 63,1g

250 kr

Utrop: 325 kr

Skål i silver höjd 55mm 114,2g

475 kr

Utrop: 600 kr

Fritid Sport

Fiskerulle Abu Garcia Ambassadeur snr. 120902

550 kr

Utrop: 325 kr

Parti silver 830 1 brosch, ett par clips 12,4g

225 kr

Utrop: 100 kr

6 kafffeskedar okänd modell 110mm i silver 76g

300 kr

Utrop: 375 kr

6 Kaffeskedar okänd modell i silver 110mm 74,4g

350 kr

Utrop: 375 kr

Halskedja silver 60cm med hänge 9,1g

400 kr

Utrop: 75 kr

Parti guld 18K 0,6g

Utrop: 175 kr

Halskedja Silver 925 45cm 12,7g

75 kr

Utrop: 100 kr

Parti silver 925 udda Örhänge Kedja 13,1g

75 kr

Utrop: 100 kr

Slippsnål Silver 925 5,4g

50 kr

Utrop: 75 kr

Ring 23K graverad 8,8g

Utrop: 3 100 kr

Fickur Viking en boett 14K graverad med doublekedja

2 200 kr

Utrop: 650 kr