681 - 700 av 1 061
1...343536...54 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 2 april 2013

Klubbad för

Matservisdelar Wedgewood cornucopia 15 delar bestående av 6 Mattallrikar Ø27cm 6 förrättstallrikar Ø 20,5cm 1 ovalt uppläggningsfat 35,5x28cm 1 oval karott 25x20cm 1 såskanna med fat

1 400 kr

Utrop: 650 kr

Solglasögon Ray-Ban RB3194 bruksskick i fodral

600 kr

Utrop: 175 kr

Kamera Olympus X-925 12MP med laddare, manualer och väska i kartong snr. U4HA09988

350 kr

Utrop: 425 kr

Elgitarr Schecter Diamond Series OMEN-7

750 kr

Utrop: 1 100 kr

Fritid Sport

Golfset 10 klubbor i bag

25 kr

Utrop: 550 kr

Musikinstrument Elektroniska

Keyboard Yamaha PSR-E403 med adapter snr. WBMO10158

1 100 kr

Utrop: 1 600 kr

Fritid Sport

Fiskerulle Abu Garcia 5600 BCX

400 kr

Utrop: 225 kr

Fritid Sport

Fiskespö Abu Garcia Four star FSS 800

250 kr

Utrop: 325 kr

Elgitarr J&D Brothers YALFL1398

Utrop: 1 100 kr

Musikinstrument Tillbehör

Gitarrförstärkare Laney 30W JYB0876

375 kr

Utrop: 425 kr

Klockor Casio

Herrur Casio G-shock Quartz med gummiarmband C400-S90615 HST GN-4W-S

375 kr

Utrop: 425 kr

Damur Breil Ducati Corse Quartz med gummiarmband 18cm viklås snr 2519773570 (repa i glaset)

550 kr

Utrop: 550 kr

Elbas Fender Squier Bronco bass snr. IC00099053 i mjukt fodral

800 kr

Utrop: 1 100 kr

Klockor Lagonda

Herrur Lagonda 18K Automatic Chronometer repigt glas, utan armband

3 200 kr

Utrop: 2 500 kr

Akvarell Torgdag Örebro signerad Sven-Erik Östlund -93 35x24cm

75 kr

Utrop: 275 kr

Akvarell Strand Öland B. Spentz 23x33cm

75 kr

Utrop: 275 kr

Herrur Q&Q i stål med stållänk 19cm i box

150 kr

Utrop: 225 kr

Gitarr Almirez J4-12 tolvsträngad, stämskruvar och strängar saknas (fem befintliga)

500 kr

Utrop: 325 kr

Gitarr Almirez C-121 två strängar saknas

325 kr

Utrop: 225 kr

Elgitarr Tanglewood Electric Elf EE12 Junior

300 kr

Utrop: 275 kr