1681 - 1700 av 1 766
1...848586...89 Gå till

Avslutad | Pant – Torsdag 17 januari 2013

Klubbad för

Parti Guld, skadat 18K 0,3g

Utrop: 125 kr

Parti Silver, med sten 2 fickur defekta bruttovikt 96,2g

150 kr

Utrop: 125 kr

Hänge, silver 4,8g

Utrop: 75 kr

Armband, 14K 21cm 15,2g

Glasskulpturer, 3 st SEA Glasbruk varav två signerade RSP med handmålade ansikten höjd ca 14cm

325 kr

Utrop: 175 kr

Fat, Kosta Boda B Vallien 14,5x14,5x5cm

325 kr

Utrop: 125 kr

Ljusstake, Georg Jensen höjd 8cm

150 kr

Utrop: 100 kr

Vas, Kosta Boda Ulrica Hydman-Vallien Open Mind höjd 9,5cm

250 kr

Utrop: 125 kr

Flaska, Lasse Åberg "Mussaka" höjd 22,5cm

125 kr

Utrop: 125 kr

Ljuslykta, Orrefors 9,5x9,5x5,5cm

100 kr

Utrop: 100 kr

Skål, Mats Jonasson Målerås Ø17cm höjd 5cm

275 kr

Utrop: 75 kr

Ljuslykta, Mats Jonasson Målerås höjd 4cm

275 kr

Utrop: 75 kr

Äggkopp, 1 st Lasse Åberg "Mussaka" höjd 12cm

50 kr

Utrop: 75 kr

Kristallglas, Champagneglas 6st höjd 21,5cm

425 kr

Utrop: 75 kr

Herrur, Camel Active referens nummer 628.6150-6159, stål quartz datum, läderarmband slitet

225 kr

Utrop: 325 kr

Banjo, Richwood 4 strängad varav en sträng saknas, Remo Weatherking skinn

1 500 kr

Utrop: 1 300 kr

Solglasögon, Guess GU6359, i originalfodral med putsduk

250 kr

Utrop: 175 kr

Solglasögon, Carrera 8VD-G5, utan fodral, lite repor på linserna

200 kr

Utrop: 225 kr

Pantvaror Elektronik

Microstereo, Sharp XL-MP10H med cd, kassett samt radio, två högtalare, fjärrkontroll, serienummer 51156481

700 kr

Utrop: 275 kr

Pantvaror Elektronik

Dvd filmer, 4 st barnfilmer bland annat "Lilla spöket Laban"

75 kr

Utrop: 75 kr