SILVERRING: 2,1G SILV-925, RING, MED STENAR SILVER Ø17½ 2,1G
Utrop: 125 kr
Örhängen, ett par med sten silver 1,5g
Utrop: 75 kr
Örhängen, ett par med sten silver 1,6g
Halskedja, Cordell silver förgyllt 49cm 6,4g
Halskedja, Ormlänk silver 45cm 4,5g
Hänge, silver 0,7g
Slipsnål, silver förgyllt 5,7g
Armband, silver 20cm 3,5g
Parti Silver, defekt 1,7g
Halskedja, Pansar silver 45,5cm 28,4g
Utrop: 175 kr
Parti Guld, defekt 18K 14g
Utrop: 4 100 kr
Halscollier, trefärgat med sten små skador 18K 42,5cm 12,1g
Utrop: 3 500 kr
Örhängen, med stenar 14K 2,5g
Utrop: 600 kr
Örhängen, med stenar 18K 3,8g
Utrop: 1 400 kr
Parti Guld, skadat 18K 1,5g
Utrop: 550 kr
Parti Guld, graverat 23K 5g
Utrop: 2 100 kr
Parti Guld, graverat 18K 6,9g
Utrop: 2 300 kr
Parti Guld, defekt 18K 10,1g
Utrop: 2 900 kr
Halskedja, Venezia 18K 45cm 3,5g
Utrop: 1 200 kr
Hänge, tvåfärgat 18K 1,4g
Utrop: 650 kr
Torsdag 17 jan 2013