1581 - 1600 av 1 766
1...798081...89 Gå till

Avslutad | Pant – Torsdag 17 januari 2013

Klubbad för

SILVERRING: 2,1G SILV-925, RING, MED STENAR SILVER Ø17½ 2,1G

Utrop: 125 kr

Örhängen, ett par med sten silver 1,5g

Utrop: 75 kr

Örhängen, ett par med sten silver 1,6g

25 kr

Utrop: 75 kr

Halskedja, Cordell silver förgyllt 49cm 6,4g

75 kr

Utrop: 75 kr

Halskedja, Ormlänk silver 45cm 4,5g

25 kr

Utrop: 75 kr

Hänge, silver 0,7g

75 kr

Utrop: 75 kr

Slipsnål, silver förgyllt 5,7g

25 kr

Utrop: 75 kr

Armband, silver 20cm 3,5g

75 kr

Utrop: 75 kr

Parti Silver, defekt 1,7g

Utrop: 75 kr

Halskedja, Pansar silver 45,5cm 28,4g

125 kr

Utrop: 175 kr

Parti Guld, defekt 18K 14g

Utrop: 4 100 kr

Halscollier, trefärgat med sten små skador 18K 42,5cm 12,1g

Utrop: 3 500 kr

Örhängen, med stenar 14K 2,5g

Utrop: 600 kr

Örhängen, med stenar 18K 3,8g

Utrop: 1 400 kr

Parti Guld, skadat 18K 1,5g

Utrop: 550 kr

Parti Guld, graverat 23K 5g

Utrop: 2 100 kr

Parti Guld, graverat 18K 6,9g

Utrop: 2 300 kr

Parti Guld, defekt 18K 10,1g

Utrop: 2 900 kr

Halskedja, Venezia 18K 45cm 3,5g

Utrop: 1 200 kr

Hänge, tvåfärgat 18K 1,4g

Utrop: 650 kr