Avslutad | Pant – Torsdag 17 januari 2013
Bestick, 3 smörknivar, 2 gafflar, 7 knivar, Chippendale, i Silver 830/1000 (blad ej silver) 616,4g btto
Bestick, 5 matgafflar, 1 matkniv, 5 matskedar, 4 moccaskedar, Chippendale i Silver 830/1000, 488,2g
Smyckeset, Ring med röd sten Ø17 sign TS (Thomas Sabo) 1 par Örhängen med röda stenar sign TS (Thomas Sabo), i Silver 925/1000, 8,8g
Elgitarr, Fender Telecaster Custom Sunburst Sn: 399466, omkopplaren ut funktion, lackskador vi huvud, bruksslitage, i hårt fodral.
Elbas, Rickenbacker Modell 3000 Sn: PC1872, trasigt plektrukskydd, bruksslitage, i hårt fodral.
Akustisk gitarr, Admira Paloma Sn: A-2001536B, 2 strängar saknas, i mjukt fodral
Akustisk Gitarr, Nylonsträngad Bjärton Isabella Sn: 54174961 i mjukt fodral.
Elgitarr Gibson Les Paul Studio, Sn: 92530406, USA svart, plektrumskydd och axelband i fodralet, trasig plast runt främre pickupen, i hårt fodral (trasigt)
Väderstation, nytillverkad äldre modell med Grader Celsius, Barometer och luftfuktighet.
Väggklocka, med nyckel, nytillverkad älder modell, slag vid halv och hel timma ut funktion.
Herrur Omega Seamaster Professional Planet Ocean, automat kronometer (Co-Axial), safirglas, vattentät 600m, Ø42mm boett stål, orange läderband (något slitet), viklås. Sn: 80973310
Herrur Roamer stål, manuellt ur, mycket repigt plastglas, flexband något defekt Nr: 18049