801 - 820 av 1 766
1...404142...89 Gå till

Avslutad | Pant – Torsdag 17 januari 2013

Klubbad för

Ring, slät Ø21 18K 2,8g

Utrop: 950 kr

Ring, defekt med sten 8K 0,7g

Utrop: 125 kr

Parti guld, defekt och graverad med stenar 18K 11,3g

Utrop: 3 200 kr

Kaffeservis 3 delar i nickel: kaffekanna, snipa samt sockerskål

100 kr

Utrop: 75 kr

Silverbestick Rosenholm 113 delar i etui: , 12 Matknivar, 12 Matgafflar, 12 Matskedar, 2 Smörgåsknivar, 12 Mocca- 12 Kaffeskedar, 12 Bordsskedar, 12 Bordsgafflar, 12 Bordskniv, 12 Dessertgafflar, 3 st uppläggningsbestick. 4057gr bruttovikt

16 000 kr

Utrop: 19 200 kr

Bägare i svenskt stämplat silver (V7), förgylld fot samt insida, 18cm, 255,3g

1 500 kr

Utrop: 1 300 kr

Parti guld, defekt 18K 5,2g

Utrop: 1 700 kr

Hänge, Idbricka ograverad 18K 1,8g

Utrop: 750 kr

Parti guld, defekt 14K 14,0g

Utrop: 3 100 kr

Halskedja, tvåfärgad halvstel 46cm 18K 18,9g

Utrop: 5 500 kr

Armband, tvåfärgad halvstel 28cm 18K 9,9g

2 400 kr

Utrop: 2 900 kr

Örhängen, ett par med stenar 18K 0,8g

Utrop: 325 kr

Örhängen, ett par 1,3g

450 kr

Utrop: 600 kr

Berlock, defekt 18K 0,3g

Utrop: 125 kr

Parti guld, defekt och graverad med sten 18K 9,4g

Utrop: 3 000 kr

Ring, med stenar Ø17 18K 4,6g

Utrop: 1 800 kr

Parti guld, defekt 18K 20,3g

Utrop: 5 900 kr

Armband, Cordel flerfärgad 18cm 18K 3,3g

850 kr

Utrop: 1 100 kr

Hänge, medaljong 18K 7,8g

Utrop: 3 200 kr

Hänge, 18K 0,8g

Utrop: 375 kr