701 - 720 av 1 766
1...353637...89 Gå till

Avslutad | Pant – Torsdag 17 januari 2013

Klubbad för

Herrur, Heuer Carrera Automat tryckknapp defekt plexiglas stål datum med läderarmband

13 400 kr

Utrop: 8 100 kr

Kaffeskedar i silver 6st 49g

250 kr

Utrop: 275 kr

Kaffesked modell Arvsilver 9,9g svensk stämplat, 11,5cm

25 kr

Utrop: 50 kr

Moccaskedar 3 st floramodell svensk stämplat, 10,5cm, 36,3g

150 kr

Utrop: 200 kr

Parti guld, defekt och graverat innehåller stenar och 2 små diamanter 18K 39,3g

Utrop: 11 400 kr

Hänge/Brosch, 4cm Camé 18K 8,3g

Utrop: 2 000 kr

Armband, med 5 berlocker 20cm lagad vid lås 18K 8,8g

2 300 kr

Utrop: 2 800 kr

Ring, defekt 14K 3,1g

Utrop: 800 kr

Örhänge, Udda 18K 1,0g

Utrop: 325 kr

Hänge, Kors 18K 0,7g

Utrop: 275 kr

Armband, Bismarck 20cm 18K 7,6g

1 800 kr

Utrop: 2 200 kr

Ring, med gravyr Ø18 3/4 18K 3,0g

Utrop: 950 kr

Kaffeskedar 6st 830 silver 11cm

325 kr

Utrop: 425 kr

Sockertång Rosmodell 7,3cm 830s 12,3g

50 kr

Utrop: 100 kr

Moccasked svensk stämplad GAB 9,8cm

25 kr

Utrop: 75 kr

TAVLA olja signerad HJ LINDBLOM 45x53,5cm

100 kr

Utrop: 75 kr

Örhängen, ett par Creoler 18K 5,2g

Utrop: 2 300 kr

Collier, 43cm tvåfärgad 18K 28,2g

Utrop: 8 300 kr

Hänge, 18K 2,0g

Utrop: 850 kr

Hänge, 18K 0,6g

Utrop: 275 kr