Avslutad | Pant – Torsdag 27 december 2012
Klubbad för
Kosta Boda 3st Glas på fot, Artist Collection, höjd 16cm, signerad B. Vallien och numrerade: 99695, 99694 och 99694
Kosta Boda, Glasskulptur, båt på stativ, signerad B. Vallien och numrerad 8BVAAT949009/1000
6st Bordsgafflar, 6st Bordsknivar, 6st Bordsskedar, 6st Dessertgafflar, 6st Teskedar, 6st Dessertknivar, 2st Smörknivar, 1st Tårtspade, 1st Sillgaffel, 1st Syltsked, 1st Karamellsked, 1st Serveringsked, 1st Fiskkniv, 1st Soppslev, 1 Serveringsgaffel.