Laddar...

Aktivera zoom-läge

Budhistorik

Bud Buddatum Tid Kund

Auktionsnr: 4 199

Varunr: 897 891

Pantvaror

Konst

Kosta Boda Glasskulptur H:27cm B:18cm, signerad Kjell Engman och numrerad 8 KEN AT 969016-200

3 700 kr

Klubbad till budgivare: 20024

Valuta

För fullständiga villkor se våra köparvillkor.