161 - 180 av 1 969
1...8910...99 Gå till

Avslutad | Pant – Måndag 3 december 2012

Klubbad för

Parti silver 264,3g, skadat

1 300 kr

Utrop: 1 300 kr

Parti guld 18K 9,9g, skadat

Utrop: 3 100 kr

Parti silver 421,2g, skadat

1 800 kr

Utrop: 2 200 kr

Parti guld 18K 15g, defekt, graverat

Utrop: 4 700 kr

Parti silver 170,2g, defekt

800 kr

Utrop: 900 kr

Parti guld 14K 12g, defekt,

3 900 kr

Utrop: 2 900 kr

Parti silver, 60g defekt

400 kr

Utrop: 325 kr

Akustisk gitarr Yamaha C45, saknar fodral

550 kr

Utrop: 275 kr

Akustisk gitarr Boeing, nr.190, små skador, saknar fodral

425 kr

Utrop: 150 kr

Elbas Zenta, Förstärkare Marlboro GBO-12B, ej funktionsgaranti

750 kr

Utrop: 75 kr

Akustisk gitarr Cataluna SGN-C81, lackskador, saknar fodral

375 kr

Utrop: 75 kr

Taklampor 2st med prismor, elektriska, ej funktionsgaranti, prismor lösa, saknas,

900 kr

Utrop: 75 kr

Dopsked i silver 30,4g, Fiskerulle Ambassadeur Ultra Mag XL II, Luftgevär Gamo G-1200, ej funktionsgaranti

950 kr

Utrop: 175 kr

Målningar 2st olja på duk, Bjurström, Rösjö, i ramar

175 kr

Utrop: 75 kr

Blandteknik, okänd konstnär, i ram och glas

150 kr

Utrop: 75 kr

Målning olja på duk, signerad Kullborg, 63x98cm, i ram skadad

125 kr

Utrop: 75 kr

Målning olja på duk, John Björkquist, 63x98cm, i ram,

175 kr

Utrop: 75 kr

Målning olja på pannå, E.Ollers, 26x34cm, i ram

275 kr

Utrop: 275 kr

Målning olja på duk J Boström, 29,5x59cm, i ram, Målning olja på duk Bråne 30x70cm, i ram

325 kr

Utrop: 100 kr

Sabel, Diverse gamla mynt

3 100 kr

Utrop: 75 kr