181 - 200 av 1 969
1...91011...99 Gå till

Avslutad | Pant – Måndag 3 december 2012

Klubbad för

Målning, olja på duk, signerad Jon Pärson, i ram, lagad

425 kr

Utrop: 75 kr

Målning olja på pannå, okänd konstnär, i ram, Målning olja på duk PiaHK, i ram

50 kr

Utrop: 75 kr

Färglitografi Madeleine Pyk, nr.15/200, 25x31cm, i ram och glas,

Utrop: 1 000 kr

Blandteknik, Ada Asser, 1953, 24x35cm, i ram och glas

100 kr

Utrop: 75 kr

Målningar 2st Blandteknik, L. Oxov, 69x49cm, i ram och glas

175 kr

Utrop: 100 kr

Målningar 2st olja på duk, Brandstedt, S.Arvidson, en i ram, en oramad, skador

175 kr

Utrop: 75 kr

Målning olja på pannå, signerad Fiorin, i ram

25 kr

Utrop: 75 kr

Målningar 2st olja på duk, B.Jönsson, i ramar

550 kr

Utrop: 225 kr

Målningar olja på duk, W. adams, S.Jeppsson, i ramar

425 kr

Utrop: 75 kr

Målning olja på duk, Bertil Widbrant, 45x54cm, i ram

225 kr

Utrop: 150 kr

Målning olja på duk, G.Fogler, i ram

25 kr

Utrop: 75 kr

Målning, olja på duk G. Fogelberg, 53x41cm, i ram

100 kr

Utrop: 150 kr

Blandteknik Nils Asplund, i ram och glas, Målning olja på duk, okänd konstnär i ram, Målning olja på pannå, Eskil Nordell i ram

600 kr

Utrop: 100 kr

Målning olja på duk K. Bergman, 50,5x67cm, i ram

600 kr

Utrop: 100 kr

Tuschteckningar 2st, signerade G.S, i ram och glas, repiga ramar

275 kr

Utrop: 75 kr

Parti guld 18K 28,7g, skadat

Utrop: 9 000 kr

Parti silver 800,7g

3 100 kr

Utrop: 3 300 kr

Parti silver 346,4g

1 600 kr

Utrop: 1 800 kr

Fotgenlampa höjd 45cm

550 kr

Utrop: 75 kr

Elgitarr Epiphone, Gibson, Korea, i hårt akustiskt fodral

900 kr

Utrop: 800 kr