101 - 120 av 1 969
1...567...99 Gå till

Avslutad | Pant – Måndag 3 december 2012

Klubbad för

Parti silver 185,5g, graverat

900 kr

Utrop: 950 kr

Figuriner 7st, Goebel

Utrop: 1 300 kr

Figuriner, Goebel, 4st

Utrop: 800 kr

Figuriner, Goebel, 6st

Utrop: 800 kr

Fickur två boetter 14K, saknar glas och sekundvisare, går ej,

3 900 kr

Utrop: 3 700 kr

Parti porslin, Blå blomst royal Copenhagen, Rörstrand, Orrefors, Tennseidlar 2st, en graverad, 10 totalt.

275 kr

Utrop: 75 kr

Diverse gamla svenska mynt

7 100 kr

Utrop: 275 kr

Parti frimärken, blandade valörer, stämplat och ostämplat

Utrop: 275 kr

Parti frimärken, ostämplade, nominellt värde ca.1170:-.

850 kr

Utrop: 800 kr

Glas parti,7 totalt. Ljusstakar 2st Orrefors design Anne Nilsson en naggad, Skål Ulrica Hydman Vallien, Äpple, Päron defekt, Porslinsfigurin Tengra defekt, Fickplunta i stål, graverad

550 kr

Utrop: 75 kr

Väggur 2st, skador, ej funktionsgaranti

50 kr

Utrop: 75 kr

Servis med kinesiska motiv, skador finnes, ej komplett, 57 delar

150 kr

Utrop: 75 kr

Parti silver 1400g, defekt, graverat, en del gips, pistol defekt,

5 400 kr

Utrop: 6 600 kr

Pantvaror Elektronik

Nintendo DS Pink, med laddare och kvitto

425 kr

Utrop: 75 kr

Kaffeskedar 5st i silver, 80,8g, modell Olga

375 kr

Utrop: 425 kr

Pantvaror Kamera

Digitalvideokamera Panasonic SDR-H85, i väska, ej funktionsgaranti

1 000 kr

Utrop: 75 kr

Pantvaror Elektronik

Mobiltelefon Samsung Galaxy, med laddare, operatörslåst, ej funktionsgaranti

850 kr

Utrop: 75 kr

Saxofon Yamaha, YAS-23, snr.017432, repig, bucklig, i väska, ej funktionsgaranti

1 100 kr

Utrop: 75 kr

Parti silver 25,3g, Mormorsur i silver, går ej, Soppterrin, skadad

125 kr

Utrop: 150 kr

Silverkrona 121,4g, en sten lös

650 kr

Utrop: 650 kr