81 - 100 av 1 969
1...456...99 Gå till

Avslutad | Pant – Måndag 3 december 2012

Klubbad för

Porslin Enoch Woods, Woods Ware, Sockerskål, Tekanna, Såsterrin, Vattenkanna, Uppläggningsfat 8st, Mattallrikar 12st, Djupa tallrikar 12st, Mindre djupa tallrikar 12st, Förrättstallrikar 12st, små skador, missfärgningar

1 000 kr

Utrop: 75 kr

Golfbagar 2st, ej komplett, 3 puttar, 3 järnsjuor, 3 järnfemmor, 3 järnnior, 1 Sandwedge, 1 Träfemma, 2 Drivers, blandade märken, blandat junior och vuxen, skador på bagar, vissa klubbor slitna, skadade

175 kr

Utrop: 75 kr

Radiostyrd, etanoldriven helikopter, skadad, ej funktionsgaranti, saknar delar

Akustisk gitarr Epiphone DR-90NA, i mjukt fodral

400 kr

Utrop: 500 kr

Parti silver 75,7g, Herrur Memphis quartz, Fickur stål,

475 kr

Utrop: 400 kr

Luftgevär, china, Luftpistol Gamo P800, ej funktionsgaranti

550 kr

Utrop: 75 kr

Skål, Ulrica Hydman Vallien, Kosta boda, signerad, höjd 19cm

650 kr

Utrop: 150 kr

Skål Iittala, Alvar Aalto, i kartong, Figurin hund, Skålar 2st blå blomst, Royal copenhagen, Handspegel, kam och borste

250 kr

Utrop: 75 kr

Uppläggningsfat, porslin, Äggkoppar 3st Rörstrand, picknick, Båge, Tratt Kockums, Plåtlådor 4st, Låda med julpynt,totalt 10.

250 kr

Utrop: 75 kr

Pantvaror Kamera

Digitalkamera Minolta Dimage Z6, med sladdar och manual i kartong, ej funktionsgaranti

250 kr

Utrop: 75 kr

Pantvaror Kamera

Digitalkamera Panasonic Lumix, DMC-FS62, i kartong med manual och sladdar

375 kr

Utrop: 75 kr

Pantvaror Elektronik

Navigator, Navigon 1210, Europe 40, med usbsladd och fäste för fönster, i kartong, ej funktionsgaranti

250 kr

Utrop: 75 kr

Parti silver 52g, Poslin, Skålar 2st, en Nybro, en Blå blomst Royal Copenhagen, Ask Rosenthal

200 kr

Utrop: 275 kr

Fat Ø30cm, Ljusstakar ett par, Uppsala Ekeby, Gefle

400 kr

Utrop: 75 kr

Parti silver, 562g, små skador

2 700 kr

Utrop: 2 700 kr

Parti silver 2724,6g

11 400 kr

Utrop: 13 200 kr

Parti silver, skadat, 249,6g

1 000 kr

Utrop: 1 300 kr

Örhängen ett par, 18K 1,6g

Utrop: 650 kr

Parti silver, 227,2g

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Parti silver, graverat, 99,5g

475 kr

Utrop: 500 kr