221 - 240 av 434
1...111213...22 Gå till

Avslutad | Pant – Måndag 19 november 2012

Klubbad för

Olja på pannå, Birger Birger-Ericson, 44,5x53cm, i ram

2 300 kr

Utrop: 1 000 kr

Litografi Erik Olson 24/300, 38x37cm, i ram och glas, skador på ram

425 kr

Utrop: 275 kr

Litografi Axel Olson, E.A 8/25, 34,5x52,5cm, i ram och glas

425 kr

Utrop: 500 kr

Litografi Waldemar Lorentzon 343/350, 42x58cm, i ram och glas

700 kr

Utrop: 400 kr

Oljemålning Oppenheimer 37x44,5cm, i ram

475 kr

Utrop: 125 kr

Olja på duk Zage Johanson, "gata i luxor" 1964, 33x46cm, i ram

150 kr

Utrop: 75 kr

Olja på pannå D. Wallin, 41,5x31cm, i ram

75 kr

Utrop: 75 kr

Olja på duk, Madeleine Pyk, "Noshörningar", 38x48,5cm, i ram, små skador på ram

4 700 kr

Utrop: 1 100 kr

Litografi okänd konstnär 37/65, 29,5x29,5cm i ram och glas

475 kr

Utrop: 75 kr

Litografi okänd konstnär 35/65, 26,5x32,5cm, i ram och glas

650 kr

Utrop: 75 kr

Olja på pannå, E. Hagström 1972, 26,5x34,5cm, i ram

75 kr

Utrop: 75 kr

Olja på duk Anders Fogelin, "från trädgården", 47x52cm, i ram

1 200 kr

Utrop: 650 kr

Färgspruta, ej funktionsgaranti

600 kr

Utrop: 75 kr

375 kr

Utrop: 75 kr

Mobiltelefon Samsung SGH-M110, med laddare, hörlurar och manual i kartong, ej funktionsgaranti

100 kr

Utrop: 75 kr

Mobiltelefon Samsung SGH-M110, med manual i kartong, ej funktionsgaranti

75 kr

Utrop: 75 kr

Mobiltelefon Nokia E52, med laddare och hörlurar i kartong, ej funktionsgaranti

225 kr

Utrop: 75 kr

Färgspruta Wagner Pro 31, ej funktionsgaranti

1 600 kr

Utrop: 75 kr

Ring vitguld skadad med diamant ca0,13ct Ø17½ 18K 1,6g

Utrop: 1 500 kr

Ring graverad 18K 3,1g

Utrop: 1 000 kr