201 - 220 av 434
1...101112...22 Gå till

Avslutad | Pant – Måndag 19 november 2012

Klubbad för

Motorsåg Husqvarna 359, med manual och verktyg

2 300 kr

Utrop: 75 kr

Tigersåg Hilti WSR 1250-PE, sliten, ej funktionsgaranti

600 kr

Utrop: 75 kr

Broscher 2st, Hänge, i silver 21,4g med stenar, några stenar saknas

175 kr

Utrop: 125 kr

Taklampa med prismor, skador, elektrisk, ej funktionsgaranti

100 kr

Utrop: 75 kr

Knappdragspel Minor Lyx, accordeon king, i väska, ej funktionsgaranti

600 kr

Utrop: 75 kr

Avfuktare Comfort Aire, modell 252, ny i kartong, ej funktionsgaranti

600 kr

Utrop: 75 kr

Förstärkare Peavey Valve King, VK112, saknar elsladd, ej funktionsgaranti

1 100 kr

Utrop: 75 kr

Telescop stege, Cas, 3,8m, i kartong

1 400 kr

Utrop: 75 kr

Högtryckstvätt Nilfisk E140,2

850 kr

Utrop: 75 kr

Akustisk gitarr Yamaha FG-335, lackskador, ett utbytt strängfäste, i väska

850 kr

Utrop: 800 kr

Akustisk gitarr Amada classic, modellnr.4855, lackskador, en sträng av, i mjukt fodral

500 kr

Utrop: 650 kr

Herrur Citizen Newmaster, automat, repigt plastglas, datum, doublé, skadat läderarmband

175 kr

Utrop: 150 kr

Mobiltelefoner 2st Samsung med laddare, ej funktionsgaranti

50 kr

Utrop: 75 kr

Kompressor, Luna 2,5Hp, i kartong, ej funktionsgaranti

600 kr

Utrop: 75 kr

Litografi Okänd konstnär 196/250, 24,5x38cm, i ram och glas

700 kr

Utrop: 75 kr

Etsning okänd konstnär 51/100, i ram och glas, skadad ram

650 kr

Utrop: 75 kr

Oljemålning Henning Houguard, 43,5x64cm, i ram

125 kr

Utrop: 150 kr

Litografi okänd konstnär 35/65, 29,6x29,6cm, i ram och glas

600 kr

Utrop: 75 kr

Litografi Lennart Jirlow, 208/275, "Dans la salle Des Fêtes", 45x32,5cm, i ram med glas

2 400 kr

Utrop: 1 000 kr

Målning blandteknik Rolfs, 1973, 25x43,5cm, i ram och glas

Utrop: 150 kr