Avslutad | Pant – Måndag 19 november 2012
Klubbad för
Akustisk gitarr Amada classic, modellnr.4855, lackskador, en sträng av, i mjukt fodral
Herrur Citizen Newmaster, automat, repigt plastglas, datum, doublé, skadat läderarmband
Litografi Lennart Jirlow, 208/275, "Dans la salle Des Fêtes", 45x32,5cm, i ram med glas