1121 - 1140 av 1 165
1...56575859 Gå till

Avslutad | Pant – Torsdag 11 oktober 2012

Klubbad för

Parti guld 18K graverat 5,8g

Utrop: 1 900 kr

Parti guld 18K graverat 6,2g

Utrop: 2 100 kr

Parti guld 18K graverat 7,9g

Utrop: 2 500 kr

Damur Omega 18K med läderarmband, repor på glas och boett, bruttovikt: 11,8g

1 600 kr

Utrop: 800 kr

Hänge vitguld med blå sten och diamanter 12xca0,02ct 18K 1,3g

1 100 kr

Utrop: 800 kr

Parti silver 925/1000 defekt 3,1g

Utrop: 75 kr

Parti silver 925/1000 defekt 39,1g

175 kr

Utrop: 225 kr

Halskedja Venezia vitguld 18K 38,5g

Utrop: 800 kr

Parti silver med stor sten 830/1000 defekt 15,2g

350 kr

Utrop: 100 kr

Armband Bismarck 18K 18cm 8,3g

Utrop: 2 700 kr

Halskedja Bismarck 18K 42cm 5,2g

Utrop: 1 700 kr

Parti guld 18K defekt 3,1g

Utrop: 1 000 kr

Halskedja Singapore 18K 43,5cm 4g

Utrop: 1 300 kr

Örhängen, ett par med sten 18K 0,9g

Utrop: 375 kr

Parti guld 14K defekt 2,5g

Utrop: 650 kr

Parti guld 18K defekt/graverat 5g

Utrop: 1 700 kr

Herrur Tissot Seastar stål, manuell, nagg och skador, repigt plastglas

175 kr

Utrop: 150 kr

Halskedja Pansar 18K 46cm 3,1g

Parti guld 18K defekt 5,3g

Utrop: 1 700 kr

Herrur Certina DS Podium stål med läderarmband, 19cm, quartz, datum, referensnr: 536.7129.42.69, serienr: SKO-BC-47980, repig boett, batteribyte behövs

800 kr

Utrop: 650 kr