801 - 820 av 1 165
1...404142...59 Gå till

Avslutad | Pant – Torsdag 11 oktober 2012

Klubbad för

Figurin Goebel, skål

75 kr

Utrop: 75 kr

Kaffekoppar med fat 12st, Assietter 12st, Gräddkanna, Sockerskål, Bing & Gröndal, Blå Måsen

750 kr

Utrop: 275 kr

Skål, Orrefors, små nagg

200 kr

Utrop: 75 kr

Fiskerullar 5st, Caiman, Ambassadeur 5000, Redwolf trolling 500, Ambassadeur 5000, Okuma 380nes

1 700 kr

Utrop: 275 kr

Ljusstake i malm sjuarmad

175 kr

Utrop: 75 kr

Figurin Tengra

50 kr

Utrop: 75 kr

Ölglas 5st, varav tre i orginalkartong, Ett snapsglas, Lasse Åberg

175 kr

Utrop: 75 kr

Ostbestick Norskt Tenn, Punschkoppar 2st, scandia tenn i låda

75 kr

Utrop: 75 kr

Mattallrikar 4st Rörstrand Ostindia

200 kr

Utrop: 75 kr

Krus Höganäs stengods, Fat okänd modell

125 kr

Utrop: 75 kr

Vaser 2st, Asiatiskt motiv, höjd 31cm, lackskador

75 kr

Utrop: 75 kr

Porslin Bing & Gröndal, Blå måsen, Mattallrikar 11st, Förrättstallrikar 16st, Assietter 10st, Kaffefat 10st, Kaffekoppar 13st, Kaffekanna, sockerskål saknar lock, gräddkanna, med serveringsfat, Vas

Kaffeskedar 13st i silver 123,8g, Nubbeglas 6st i nysilver

Fat Steninge slott Ø37,5cm, repor,

25 kr

Utrop: 75 kr

Skål, Kosta Boda, höjd 16,5cm Ø35cm

500 kr

Utrop: 75 kr

Taklampa, gulmetall med prismor, ej funktionsgaranti

325 kr

Utrop: 75 kr

Vaser 2st Muurla

75 kr

Utrop: 75 kr

Kandelaber i mässing, skadad

Parti guld, skadat, 18K 4,2g

Utrop: 1 300 kr

Ljusstake skadad

800 kr

Utrop: 75 kr