221 - 240 av 1 165
1...111213...59 Gå till

Avslutad | Pant – Torsdag 11 oktober 2012

Klubbad för

Matta, 200x145cm

3 200 kr

Utrop: 75 kr

Matta 181x157cm, med garantibevis

1 100 kr

Utrop: 75 kr

Matta 205x150cm

3 200 kr

Utrop: 75 kr

Matta 155x105cm

550 kr

Utrop: 75 kr

Mattallrikar 6st, Förrättstallrikar 6st, små skador

75 kr

Utrop: 75 kr

Parti guld, skadat, 18K 3,7g

Utrop: 1 200 kr

Parti guld, skadat, 18K 11,1g

Utrop: 3 500 kr

Halskedja Ankar 59,5cm, Hänge 18K 85,3g

Utrop: 27 000 kr

Armband X-länk 18K 18,5cm 21g

Utrop: 6 700 kr

Parti guld, defekt, 18K 12,8g

Utrop: 4 100 kr

Parti guld, skadat, defekt, 18K 30,5g

Utrop: 9 700 kr

Armband med stenar och diamanter 36xca.0,02ct 18K 15cm 17,3g

Utrop: 6 100 kr

Ring graverad, 20K 5,6g

Utrop: 1 900 kr

Medaljong, 18K 5,1g, små repor

1 200 kr

Utrop: 1 600 kr

Ring 18K Ø20½ 18,3g

Utrop: 5 800 kr

Herrur Tissot seastar, quartz, går ej, med armband X-länk, totalt. 20,5cm, brv.55g

Utrop: 12 200 kr

Parti guld, skadat, graverat, 18K, 20,9g

Utrop: 6 600 kr

Parti guld, graverat, skadat, 18K 26,7g

Utrop: 8 500 kr

Armband Bismarck 18K 18cm 9,9g

Utrop: 3 000 kr

Halskedja Pansar 50cm, Hänge, 18K 32,1g

Utrop: 10 200 kr