181 - 200 av 1 165
1...91011...59 Gå till

Avslutad | Pant – Torsdag 11 oktober 2012

Klubbad för

Mormorsur, i silver, två boetter

100 kr

Utrop: 100 kr

Kassettbandspelare, Toshiba RT-7037, ej funktionsgaranti

25 kr

Utrop: 75 kr

Dvd spelare gowell, M809, med fjärrkontroll, Cd spelare Phillips, MCM275, ej funktionsgaranti

100 kr

Utrop: 75 kr

LCD Tv Toshiba 32"Av500t, ej funktionsgaranti, fjärrkontroll saknas

325 kr

Utrop: 75 kr

Iphone 3GS, med laddare, i kartong, ej funktionsgaranti, skador

750 kr

Utrop: 75 kr

Förstärkare, Pioneer, VSX-D510, med fjärrkontroll, inga sladdar, ej funktionsgaranti

175 kr

Utrop: 75 kr

LCD Tv, Grundic 42", VLC9040c, med fjärkontroll, inga sladdar, ej funktionsgaranti

1 400 kr

Utrop: 75 kr

Skrivare Canon pixma IP2700, med kablar, ej funktionsgaranti

100 kr

Utrop: 75 kr

Akustisk gitarr Gypsy Rose, modell GRA1K/CPK snr.8504540, i mjukt fodral, lackskador

550 kr

Utrop: 275 kr

Akvareller 3st i ram

75 kr

Utrop: 75 kr

Träfigurer 3st

200 kr

Utrop: 75 kr

Tavlor, 3st olja på duk, i ram

125 kr

Utrop: 75 kr

Vas Kosta Boda, Bertil Vallien

450 kr

Utrop: 75 kr

Elgitarr Epiphone SG, snr.0911200241, små lackskador

950 kr

Utrop: 1 000 kr

Förstärkare Line 6, Korg Toneworks G1, med sladdar, ej funktionsgaranti

700 kr

Utrop: 75 kr

Skrivmaskin Brother CE-60, ej funktionsgaranti

25 kr

Utrop: 75 kr

Playstation 3, CECHH04, med två handkontroller och sladdar, 5 Spel, ej funktionsgaranti

900 kr

Utrop: 75 kr

Nintendo Wii, modellnr.RBL-001, med tre handkontroll, två rattar, sladdar och 3 spel, kvitto, ej funktionsgaranti

750 kr

Utrop: 75 kr

Frimärkshäften 20st blandat 1989-1998

2 000 kr

Utrop: 2 500 kr

Blandade frimärken, stämplade och ostämplade

650 kr

Utrop: 650 kr