1401 - 1420 av 1 557
1...707172...78 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 18 december 2012

Klubbad för

Armring i silver 800, 67,9g

325 kr

Utrop: 325 kr

Parti silver 925, 87,3g, skadat

475 kr

Utrop: 475 kr

Bestick i silver 214,9g, Fiskgafflar 3st, Fiskknivar 2st, modell Svensk

1 100 kr

Utrop: 1 200 kr

Vas Kosta Boda Ulrica Hydman Vallien, höjd 34,5cm

450 kr

Utrop: 275 kr

Vas Kosta, Vicke Lindstrand, nr.1550, signerad, höjd 18,5cm, nagg

600 kr

Utrop: 100 kr

Glasprydnad Mats Jonasson Målerås, höjd 14,5cm, signerad

300 kr

Utrop: 75 kr

Glasprydnad Mats Jonasson Målerås, höjd 9,5cm, signerad

225 kr

Utrop: 75 kr

Ljusstake Kosta Boda Ulrica Hydman Vallien, skavd i färgen

75 kr

Utrop: 75 kr

Moccaskedar i silver 800, 25,3g, modell Snäck, 103mm

100 kr

Utrop: 150 kr

Parti silver 21,9g, defekt

100 kr

Utrop: 150 kr

Vas Gustavsberg Argenta, Wilhelm Kåge, höjd 20,5cm

1 800 kr

Utrop: 1 300 kr

Örhängen i silver 925, 3,6g

100 kr

Utrop: 75 kr

Gafflar 2st i silver 830, 12,9g

50 kr

Utrop: 100 kr

Champagneglas 2st Reijmyre, höjd 19,5cm

275 kr

Utrop: 75 kr

Supkoppar 8st i silver 830, 179,4g

1 100 kr

Utrop: 900 kr

Servetthållare 8st i silver 830, 95,3g, en graverad

650 kr

Utrop: 475 kr

Kaktång i silver 830, 28,1g

150 kr

Utrop: 150 kr

Elgitarr Gibson Les Paul Deluxe, snr.640941, skador, i hårt fodral

16 800 kr

Utrop: 14 600 kr

Elgitarr Morgan Legend series i mjukt fodral

Utrop: 1 000 kr

Elgitarr Yamaha Pacifica, PAC412V, snr.QKM0711R, i mjukt fodral

800 kr

Utrop: 650 kr