1381 - 1400 av 1 557
1...697071...78 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 18 december 2012

Klubbad för

Parti guld 14K 16,6g, graverat, skadat

Utrop: 3 800 kr

Herrur Bvlgari Rettangolo, refnr.RT45S, snr.L31802, automat, stål, safirglas, datum, graverad, läderarmband, orginalspänne, behov av service

5 600 kr

Utrop: 4 900 kr

Herrur Omega Seamaster Planet ocean, snr.81695540, automat, stål, safirglas, datum, gummiarmband, cert September 2007, med box och ytterkartong

13 800 kr

Utrop: 12 200 kr

Parti guld 14K 4,7g, skadat

Utrop: 1 200 kr

Parti guld 18K 11,2g, skadat

Utrop: 3 600 kr

Damur Tissot Seastar, 18K, quartz går ej, plastglas, datum, graverat, med läderarmband

1 200 kr

Utrop: 800 kr

Damur Breil Milano, quartz, safirglas, datum, stål, läderarmband, i box med manual

550 kr

Utrop: 400 kr

Örhängen i silver 925, 15,4g, design Efva Attling

550 kr

Utrop: 500 kr

Halskedja i silver 925, 50g 43cm design Efva Attling

2 300 kr

Utrop: 2 100 kr

Skedar, Bordsskedar 6st 154mm, Matsked 1st 175mm, i silver 245,1g, Hallbergsmodellen Kungsholm

1 100 kr

Utrop: 1 300 kr

Väggljusstake 33cm

50 kr

Utrop: 75 kr

Väggplafond, elektrisk,

25 kr

Utrop: 75 kr

Cigarett etui i silver 835, 228g

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Matskedar 3st i silver 115,3g, modell Gammal Fransk, sent 1800-tal

475 kr

Utrop: 600 kr

Assietter 3st, Gefle, Vinranka, Percy, Ø19,2cm, naggade

25 kr

Utrop: 75 kr

Kaffeskedar 9st i silver 125g, 110mm

550 kr

Utrop: 650 kr

Armring i silver 830, 28,8g, öppningsbar, med sten

300 kr

Utrop: 150 kr

Hängen 2st i silver 830/925 14,5g

75 kr

Utrop: 100 kr

Mynt i silver 900, 16,1g

75 kr

Utrop: 125 kr

Pantvaror Kamera

Digitalkamera Canon Ixus 70, med laddare, ej funktionsgaranti

75 kr

Utrop: 75 kr