101 - 120 av 1 108
1...567...56 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 11 december 2012

Klubbad för

Skål i glas Kosta Boda h. 16,5cm Ø21,5cm osignerad/ostämplad små repor

200 kr

Utrop: 225 kr

Herrur, Rolex Oyster Perpetual Date Sea-Dweller refnr: 16600 serienr: F697638 stål automatisk safirglas datum med Oysterlänk 18cm små repor med manualer cert ej fullt ifyllt i box och ytterkartong

32 500 kr

Utrop: 34 000 kr

Herrur, Rolex Oyster Perpetual Datejust Turn-O-Graph refnr: 116264 serienr: D691187 stål/vitguld automatisk safirglas datum, vridbar ring trasig, jubileelänk sliten/skadad 19cm med viklås, extra länk repig med manualer cert maj 2006 i box och ytterkartong

Utrop: 33 000 kr

Herrur, Casio Edifice refnr: EF-503-2328 stål quartz datum kronograf mineralglas med stållänk repig 19cm repor på glas boett och horn missfärgning på boett och länk

550 kr

Utrop: 275 kr

Herrur Rado Diastar High-Tech Ceramics refnr: 193.04.33.3 analog/digital safirglas med integrerad länk 17cm viklås små repor i box skadad och ytterkartong

2 600 kr

Utrop: 2 500 kr

Förstärkare, Yamaha JX40 snr. 6565

425 kr

Utrop: 375 kr

Herrur, Festina Chrono Bike stål nr. F16528 chronograph datum med gummiarmband.

425 kr

Utrop: 325 kr

Skålar, 12 st Johansfors design Bengt Orup höjd 9cm Ø9cm

2 600 kr

Utrop: 850 kr

Pantvaror Elektronik

Laptop, HP 655 15,6tum nr.00196-263-046-931 med laddare.

1 400 kr

Utrop: 750 kr

Armband, med bricka 18K 18cm 12,5g

Utrop: 3 800 kr

Ring, graverad 18K 2,7g

650 kr

Utrop: 850 kr

Örhängen, ett par med vita stenar 18K 1,9g

Utrop: 750 kr

Armband, skadat 18K 1,8g

450 kr

Utrop: 600 kr

Collier, med ljusblå sten 14K 40cm 4,4g

Utrop: 1 000 kr

Klackring, med sten skadad 18K 4,8g

Utrop: 1 600 kr

Halskedja, Venezia 18K 38cm 1,1g

275 kr

Utrop: 375 kr

Parti silver, skadat Silver 13,9g

75 kr

Utrop: 100 kr

Halskedja, Pansar, ett Hänge Silver 38cm 7,0g

25 kr

Utrop: 75 kr

Parti guld, skadat med diamanter 1xca.0,35ct, 9xca.0,005ct 18K 1,9g

1 200 kr

Utrop: 1 600 kr

Örhängen, ett par 18K 0,6g

200 kr

Utrop: 275 kr