1101 - 1108 av 1 108
1...545556 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 11 december 2012

Klubbad för

1 Damur Citizen stål Serienr: 670291 1 Damur Samsung med läderarmband LB-0020 1 Damur Bischoff Ej funktionsgaranti

175 kr

Utrop: 225 kr

Sparur, Zenith Medor Patent 19073 2933

325 kr

Utrop: 425 kr

Konst, Tavla i akvarell motiv djur i natur signerad Kenneth Lindgren år 1981

175 kr

Utrop: 225 kr

Konst, Tavla i akvarell motiv folkparken i Norrköping signerad John Nyberg 1911

50 kr

Utrop: 75 kr

100 kr

Utrop: 225 kr

Skedar, Silver Kaffeskedar 12st Modell Disa i ask 177,6g

950 kr

Utrop: 900 kr

Skedar, Silver 2st graverade varav en dopsked med gravyr 101,2g

500 kr

Utrop: 550 kr

Fickur, Silver Marquis Modell Bikupan, med kedja i okänd metall Snr: 737770, ej funktionsgaranti, brv 82,2g

350 kr

Utrop: 475 kr