1081 - 1100 av 1 108
1...545556 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 11 december 2012

Klubbad för

Ring, vitguld 18K med diamanter 1xca 0,22ct och 1xca 0,23ct totalt 0,45ct enligt gravyr Ø18¾ 3,0g

Utrop: 3 600 kr

Ring, vitguld 18K med diamant 1xca 0,16ct Ø18½ 2,8g

Utrop: 1 500 kr

Halskedja, Cordell 18K 45cm 2,2g

Utrop: 750 kr

Parti silver, Halskedja Pansar med hänge, Halskedja Ormlänk med hänge med sten, Armband med hänge S925 10,4g

75 kr

Utrop: 125 kr

Ring, S925 Ø19 8,5g

125 kr

Utrop: 100 kr

Hänge, hjärta stenar 18K 1,0g

Utrop: 375 kr

Vas, Kosta Boda Open Mind turkos signerad Ulrika Hydman-Vallien höjd 23cm

950 kr

Utrop: 650 kr

Vas, Kosta Boda Open Mind vit signerad Ulrika Hydman-Vallien höjd 25cm

600 kr

Utrop: 650 kr

650 kr

Utrop: 650 kr

Glasskål, Ø28cm Höjd 10cm

75 kr

Utrop: 75 kr

Ljusstakar, 1 par i okänd metall

225 kr

Utrop: 75 kr

Mandolin, J.R. Lafleur Varsity London lackskador i mjukt fodral

250 kr

Utrop: 225 kr

Parti silver, silver 925 9,2g

50 kr

Utrop: 100 kr

Bestick, Tårtspade och 6 tårtgafflar nysilver, set i nysilver i ask

175 kr

Utrop: 75 kr

Parti silver, silver 925 10,2g

50 kr

Utrop: 100 kr

Herrur, Calvin Klein stållänk 14cm

800 kr

Utrop: 125 kr

Örhängen, Dolce & Gabbana Ø 4cm

400 kr

Utrop: 100 kr

Damur, Dolce & Gabbana länk 15cm

700 kr

Utrop: 125 kr

Herrur, Seiko Kinetic Indicator stål datum Snr: 567691 5M42-OA10 Saphireglas sliten stållänk defekt lås, ej funktionsgaranti

75 kr

Utrop: 225 kr

Herrur, Certina New Art 18K i boetten, manuell, graverad: För nit och redlighet i rikets tjänst, repor i glaset, med läderarmband 441 3810 68 Bruttovikt 33,1g

Utrop: 2 700 kr