701 - 720 av 1 108
1...353637...56 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 11 december 2012

Klubbad för

Fiskespö Bluefox Firex Graphite 800 10 fot samt 1 låda drag

375 kr

Utrop: 650 kr

Fiskespö Catana Shimano AX270 ML 270cm 2 drag

250 kr

Utrop: 650 kr

Oljemålning T Owen 29x60cm på duk krackelerad guldfärgad ram

650 kr

Utrop: 750 kr

Oljemålning Vizkalet W E 60x 80cm på duk

650 kr

Utrop: 750 kr

Figurin Lisa Larsson Räv keramik

300 kr

Utrop: 325 kr

Jaktkniv fällbar rostfritt stål

550 kr

Utrop: 475 kr

Spön Fiske Abu Garcia cs 70 7 fot pimpel spö Berkley lightning rod samt 2draglådor

550 kr

Utrop: 225 kr

Pantvaror Elektronik

JAMO Sub A 400 serienummer 2342070034

375 kr

Utrop: 550 kr

Dragspel Magdeburgerspel FR Gessner små skador

300 kr

Utrop: 425 kr

Minnesplakett Ramsbergs församling 400 år 1589-1989 Silver 830 54,5g

300 kr

Utrop: 250 kr

Urna på fot lock saknas 19cm Blå Blomst Royal copenhagen

200 kr

Utrop: 125 kr

Fat på fot Blå Blomster 15,5cm Ø210cm Royal Copenhagen

225 kr

Utrop: 550 kr

12 Moccaskedar Olga 830 S 103mm 137,3g

650 kr

Utrop: 750 kr

Serveringsbestick 2 Strösockerskedar 113mm okänd modell med gravyr 1 sockertång modell Ros 75mm 1 Gaffel okänd modell 134mm 830 S 48,4g

275 kr

Utrop: 275 kr

Skedar 3 udda kompottskedar Chippendale125mm Ros 130mm och okänd modell 123mm Silver 830 57,8g

300 kr

Utrop: 300 kr

Hänge 18K 0,5g

Utrop: 250 kr

Hohner munspel Larry Adler Professional 16 Cronomatic Harmonica M Hohner i box

1 100 kr

Utrop: 325 kr

Pantvaror Elektronik

Mobil Samsung S3300 med laddare imei 355718048642852 ej funktionsgaranti

125 kr

Utrop: 75 kr

Ljusstakar 1 par Blå Blomst Roya copenhagen 10,5cm

225 kr

Utrop: 600 kr

Gitarr akustisk utan case limmad hals

300 kr

Utrop: 225 kr