161 - 180 av 229
1...8910...12 Gå till

Avslutad | Pant – Lördag 6 juni 1998

Klubbad för

1 berlock 14k 1 kedja skad. 2 ringar 1 berl.. Vikt 13g

550 kr

Utrop: 900 kr

1 a-ur certina

200 kr

Utrop: 200 kr

1 ring. Vikt 9,5g

Pantvaror Guld med äkta stenar

2 ringar med äkta sten c:a 0,10 ct.. Vikt 3,5g

650 kr

Utrop: 700 kr

1 kedja med berlock 1 ring. Vikt 6g

525 kr

Utrop: 500 kr

1 färglitografi sign. Peter Dahl

Utrop: 3 000 kr

1 kedja. Vikt 21,5g

1 400 kr

Utrop: 2 100 kr

1 ring 18k. Vikt 6g

275 kr

Utrop: 450 kr

3 örhängen, 2 berlocker.. Vikt 11,5g

650 kr

Utrop: 900 kr

2 ringar. Vikt 5g

375 kr

Utrop: 500 kr

1 armband, 1 ring.. Vikt 11,5g

750 kr

Utrop: 900 kr

1 armband med berlocker. Vikt 17g

1 000 kr

Utrop: 1 700 kr

1 ring 23k. Vikt 6,5g

575 kr

Utrop: 600 kr

1 armbandsur longines 18k

1 000 kr

Utrop: 1 000 kr

1 kedja. Vikt 19g

1 200 kr

Utrop: 1 900 kr

1 ring m ä sten

2 ringar. Vikt 7,5g

375 kr

Utrop: 600 kr

1 armbandsur i ask

375 kr

Utrop: 300 kr

1 a-ur 14k

225 kr

Utrop: 200 kr

2 knappar. Vikt 11,5g

650 kr

Utrop: 900 kr