1 berlock 14k 1 kedja skad. 2 ringar 1 berl.. Vikt 13g
Utrop: 900 kr
1 a-ur certina
Utrop: 200 kr
1 ring. Vikt 9,5g
2 ringar med äkta sten c:a 0,10 ct.. Vikt 3,5g
Utrop: 700 kr
1 kedja med berlock 1 ring. Vikt 6g
Utrop: 500 kr
1 färglitografi sign. Peter Dahl
Utrop: 3 000 kr
1 kedja. Vikt 21,5g
Utrop: 2 100 kr
1 ring 18k. Vikt 6g
Utrop: 450 kr
3 örhängen, 2 berlocker.. Vikt 11,5g
2 ringar. Vikt 5g
1 armband, 1 ring.. Vikt 11,5g
1 armband med berlocker. Vikt 17g
Utrop: 1 700 kr
1 ring 23k. Vikt 6,5g
Utrop: 600 kr
1 armbandsur longines 18k
Utrop: 1 000 kr
1 kedja. Vikt 19g
Utrop: 1 900 kr
1 ring m ä sten
2 ringar. Vikt 7,5g
1 armbandsur i ask
Utrop: 300 kr
1 a-ur 14k
2 knappar. Vikt 11,5g
Lördag 6 jun 1998
Förfallna panter / Skapa
Klubbauktion
Klubbas i Stockholm