141 - 160 av 229
1...789...12 Gå till

Avslutad | Pant – Lördag 6 juni 1998

Klubbad för

1 armbandsur Citizen

500 kr

Utrop: 500 kr

1 fickur, silver

375 kr

Utrop: 600 kr

1 fickur, silver

375 kr

Utrop: 600 kr

6 matskedar, silver. Vikt 450g

Utrop: 1 200 kr

2 ringar. Vikt 5,5g

450 kr

Utrop: 500 kr

1 ring. Vikt 6,5g

425 kr

Utrop: 600 kr

1 brosch. Vikt 3g

450 kr

Utrop: 300 kr

1 ring, 2 armband sk.. Vikt 23,6g

Utrop: 1 900 kr

1 ring, 1 armband. Vikt 8g

1 armband med berlocker. Vikt 9,5g

1 oljemålning sign. E.Byström

1 etsning sign. G.Brunius

5 ringar. Vikt 9,5g

Utrop: 800 kr

Pantvaror Videokamera

1 videokamera Canon med tillbehör i väska

1 700 kr

Utrop: 2 000 kr

Pantvaror Guld med äkta stenar

1 armband med äkta stenar. Vikt 64,5g

4 400 kr

Utrop: 6 500 kr

1 armband. Vikt 15,5g

1 175 kr

Utrop: 1 500 kr

1 ring. Vikt 3,5g

575 kr

Utrop: 350 kr

1 kedja med berlock. Vikt 10,5g

550 kr

Utrop: 1 000 kr

1 kedja 6 örhängen. Vikt 4,5g

525 kr

Utrop: 400 kr

1 ring med äkta stenar c:a 0,16 ct.

550 kr

Utrop: 750 kr