1 armbandsur Citizen
Utrop: 500 kr
1 fickur, silver
Utrop: 600 kr
6 matskedar, silver. Vikt 450g
Utrop: 1 200 kr
2 ringar. Vikt 5,5g
1 ring. Vikt 6,5g
1 brosch. Vikt 3g
Utrop: 300 kr
1 ring, 2 armband sk.. Vikt 23,6g
Utrop: 1 900 kr
1 ring, 1 armband. Vikt 8g
1 armband med berlocker. Vikt 9,5g
1 oljemålning sign. E.Byström
1 etsning sign. G.Brunius
5 ringar. Vikt 9,5g
Utrop: 800 kr
1 videokamera Canon med tillbehör i väska
Utrop: 2 000 kr
1 armband med äkta stenar. Vikt 64,5g
Utrop: 6 500 kr
1 armband. Vikt 15,5g
Utrop: 1 500 kr
1 ring. Vikt 3,5g
Utrop: 350 kr
1 kedja med berlock. Vikt 10,5g
Utrop: 1 000 kr
1 kedja 6 örhängen. Vikt 4,5g
Utrop: 400 kr
1 ring med äkta stenar c:a 0,16 ct.
Utrop: 750 kr
Lördag 6 jun 1998
Förfallna panter / Skapa
Klubbauktion
Klubbas i Stockholm