Avslutad | Pant – Tisdag 23 oktober 2012
Herrur Omega seamaster Cosmic, automat, datum, plastglas repigt, stålarmband ej orginal
Herrur Omega Seamaster, manuell, går ej, liten sekundvisare, plastglas, graverad, läderarmband
Herrur Baume & Mercier, manuell, skadat plastglas, liten sekundvisare, flexarmband ej orginal
Elgitarr Fender Stratocaster USA, Hårt fodral snr.253459, anniversary modell, sliten, Bakplatta saknas
Resonatorgitarr Dobro, Hound Dog Square Neck, snr:0911122565 i hårt fodral, tre bandstavar skadade
Elgittar Fender telecaster mexico, lackskador, detalj på baksidan saknas, snr.MZ2003258, i mjukt skadat fodral
Väggur Junghans i trä med nagg/skador, dekorationer spruckna, med pendel bucklig och nyckel
Akustisk Gitarr LAG 4 Seasons Spring 112NCE, snr.0712C14173, små repor på kropp, saknar en sträng, med mic, i skadat mjukt fodral