Avslutad | Pant – Tisdag 23 oktober 2012
Klubbad för
Litografi sign.Pierre Jaquot Neptune 8/70 60x43cm något vattenskadad passepartout skadad ram och bakstycke
Målning olja på duk "landskap med träd" sign Y. Deric 59x58 inramad små skador på ramen
Akvarell Alvar Outakka, signerad Outakka - 49 "Porträtt Aslak Juuso" 13x18 cm inramad
Färglitografi av Göran Hahne (f 1943) "Höstträd" 39x56 cm med intyg om tryckfakta, bladet ligger snett i inramningen ram något skadad
Pantvaror Kamera
Digitalkamera Canon Ixus PC 1437 Snr 8838002643 med laddare, batteri , usb- och tvkabel i tygväska