1361 - 1380 av 1 665
1...686970...84 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 28 augusti 2012

Klubbad för

Axel Fridell 1894-1935 torrnålsgravyr Landskap från Frövi daterad 1917 14,5x19,5cm något gulnad

Utrop: 900 kr

Axel Fridell 1894-1935 torrnålsgravyr Man i Kappa daterad 1916 19x 14cm något gulnad

Utrop: 900 kr

Axel Fridell 1894-1935 torrnålsgravyr Ninette daterad 1917 med personlig dedikation 17,5x51cm något gulnad

850 kr

Utrop: 900 kr

Damur Gucci 6700L med stenar quartz i ask

1 500 kr

Utrop: 1 900 kr

Damur Gucci 5500M med stenar quartz i ask

2 000 kr

Utrop: 2 500 kr

Herrur Rolex Daytona oyster perpetual cosmograph guld/stål med diaindex F027424 /116523 -04 med oysterlänk med cert i box

53 000 kr

Utrop: 61 000 kr

Herrur Omega Seamaster proffersional chronometer ref259980 snr80209587 -02 med cert i box

10 600 kr

Utrop: 8 500 kr

Herrur Nike sportwatch GPS VM0070 gummiband quartz/går ej

500 kr

Utrop: 450 kr

Herrur Girard Perregaux Ferrari 8020 -98 automat med stållänk med instruktionsbok i skadad box

13 000 kr

Utrop: 15 800 kr

Herrur Certina DS First titanium stål med extra länkar i ask

1 700 kr

Utrop: 800 kr

Herrur Suunto Core CR2032 med gummiarmband går ej

900 kr

Utrop: 500 kr

Fickur Longines två boetter silver 800-delar med klockkedja silver 25g

1 100 kr

Utrop: 900 kr

Fickur Omega två boetter silver 935 med oädel klockkedja

700 kr

Utrop: 500 kr

Herrur Montblanc sport snr 7034PL5410912 med bok i box

Utrop: 12 200 kr

Herrur Ice cili chrono med orange gummiband i ask

400 kr

Utrop: 275 kr

Maria Boczewska grafik Utsikt från Söder nummer 51/180 59x 39cm (glas och ram)

Utrop: 325 kr

Uno Wallman 1913-2004 olja på duk Tupp 37x45cm tejpad inramning

Uno Wallman 1913-2004 olja på duk Landskap 37x45cm tejpad inramning

Uno Wallman 1913-2004 olja på duk Stilleben 49x40cm tejpad inramning

Bengt Fransson 1935- olja på duk Par på promenad 34,5x27cm upphängningslina trasig

850 kr

Utrop: 425 kr