Avslutad | Pant – Tisdag 28 augusti 2012
Axel Fridell 1894-1935 torrnålsgravyr Landskap från Frövi daterad 1917 14,5x19,5cm något gulnad
Axel Fridell 1894-1935 torrnålsgravyr Man i Kappa daterad 1916 19x 14cm något gulnad
Axel Fridell 1894-1935 torrnålsgravyr Ninette daterad 1917 med personlig dedikation 17,5x51cm något gulnad
Herrur Rolex Daytona oyster perpetual cosmograph guld/stål med diaindex F027424 /116523 -04 med oysterlänk med cert i box
Herrur Omega Seamaster proffersional chronometer ref259980 snr80209587 -02 med cert i box
Herrur Girard Perregaux Ferrari 8020 -98 automat med stållänk med instruktionsbok i skadad box
Uno Wallman 1913-2004 olja på duk Tupp 37x45cm tejpad inramning
Visa varaPantvaror Konst
Uno Wallman 1913-2004 olja på duk Landskap 37x45cm tejpad inramning
Visa varaPantvaror Konst
Uno Wallman 1913-2004 olja på duk Stilleben 49x40cm tejpad inramning