Avslutad | Pant – Tisdag 28 augusti 2012
Herrur Breitling Airwolf stål digital/analog viklås refnr A78363 snr1058664 med extra länkdel cert och box
Herrur Rolex Daytona oyster perpetual chronometer cosmograph ref 116520 snr M263036 stål automatisk safirglas Oysterlänk med viklås extralänkar med cert -08 med box
Herrur SjööSandström Royal Steel chronograph no 157 stål automat skelettboett med läderarmband i ask
Marianne Ågren 1943- Tavla collage, Då går jag till den andre, oinramad på pannå, något skadad 122x80cm
Herrur Breitling SuperOcean Steelfish chronometre A17390 nr 1317717 automat professionallänk med viklås med cert o extra länkar i box
Färglitografi geometrisk komposition 32x40cm 30/100 glas och ram signerad Eric H Olsson
Herrur Breitling chronomat A13050.1 nr 132515 automat guldraiders Pilotlänk stål med skadad box