Avslutad | Pant – Tisdag 7 augusti 2012
Klubbad för
Figur, Gustavsberg, design Stig Lindberg, Parian-5, betitlad Mannen med Masken H24cm
Figurin, porslin, Bing & Grøndahl, föreställande kvinna med gitarr, märkt 1684 H.24,5cm
Kaffekoppar, med fat, 8st Koppar H6,3cm, 9st Fat Ø12,6cm, musselmalet Royal Copenhagen, märkta 1/719
Etsning, Stig Borglind, betitlad Månuppgång, 21x25,5cm, ram 40x43cm, signerad Stig Borglind (d)