2061 - 2080 av 2 082
1...103104105 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 7 augusti 2012

Klubbad för

Figur, Gustavsberg, design Stig Lindberg, Parian-5, betitlad Mannen med Masken H24cm

3 600 kr

Utrop: 1 000 kr

Figurin, porslin, Bing & Grøndahl, föreställande kvinna med gitarr, märkt 1684 H.24,5cm

200 kr

Utrop: 300 kr

Figurin, glas, Lalique, föreställande fågel H.4,5cm

150 kr

Utrop: 100 kr

Figurin, glas, Lalique, föreställande kvinna, H.8,5cm

375 kr

Utrop: 100 kr

Kaffekoppar, med fat, 8st Koppar H6,3cm, 9st Fat Ø12,6cm, musselmalet Royal Copenhagen, märkta 1/719

850 kr

Utrop: 400 kr

Assietter, 8st Ø17cm, musselmalet Royal Copenhagen, märkta 1/574

900 kr

Utrop: 200 kr

Lövfat, musselmalet Royal Copenhagen L.22,3cm märkt 1/548

375 kr

Utrop: 100 kr

Askfat, 2st musselmalet Royal Copenhagen, Ø7,2cm märkta 1/504

150 kr

Utrop: 50 kr

Gräddkanna, musselmalet Royal Copenhagen H.10,3cm märkt 1/522

225 kr

Utrop: 100 kr

Sockerskål, med lock, musselmalet Royal Copenhagen Ø8,6cm märkt 1/657

225 kr

Utrop: 100 kr

Etsning, Stig Borglind, betitlad Månuppgång, 21x25,5cm, ram 40x43cm, signerad Stig Borglind (d)

1 200 kr

Utrop: 350 kr

Fiskerulle, Okuma Sea Ray S.R.30L med box

200 kr

Utrop: 100 kr

Fiskerulle, Okuma Classic CL 30L med box

225 kr

Utrop: 200 kr

Fiskerulle, Okuma Airframe AF 7/9, med extra spole

150 kr

Utrop: 200 kr

Fiskespö, Rom Thomson Dialex Boat 210

150 kr

Utrop: 200 kr

Flugfiskespö, Flextec CDX 66

275 kr

Utrop: 200 kr

Fiskespö, Okuma Zorax Boat 180

175 kr

Utrop: 200 kr

Fiskespö, Berkley Slection Series by Anders Forsberg

400 kr

Utrop: 200 kr

Fiskespö, Ron Thompson Tyran Spinning

275 kr

Utrop: 200 kr

Fiskespö, Abu Garcia Revenge Next Generation

150 kr

Utrop: 200 kr