Avslutad | Pant – Tisdag 7 augusti 2012
Herrur, Emporio Armani, stål, quartz (batteribyte), kronograf, datum, mineralglas, AR0636, box, extra länkbit
Herrur, Seiko Chronograph 200M, stål, quartz, kronograf, alarm, datum, plastglas, bruksslitage
ROLEX, Oyster Perpetual Date, Sea-Dweller (2000 ft = 610 m, SWISS-T<25, s.k."Great White-Mark I"), Chronometer, Ref nr. 1665, Serie nr. 6221150, Cal 1570, Verk nr. D100003, Boett nr. 1665, herrur, 40 mm, stål, automatisk, plexiglas, datum, skadad urtavla, slitage på glasring, heliumventil, mindre märke på boett, Fliplocklänk, viklås, Ref nr. 93150-S T6/585, ca 1980.
Herrur, Invicta Reserve, stål, quartz, kronograf, datum, safirglas, Refnr 5630, box, cert (ej ifyllt), 2st extra länkbitar
Herrur, Casio Edifice, stål, quartz, kronograf, datum, safirglas, stållänk med viklås, Refnr. EF-550
Damur, Omega, 18K, manuell, plastglas, länk i stål, märken på boett, extra länkbitar samt extra läderarmband Omega slitet
Herrur, Skagen Denmark, stål, quartz, dag, datum, safirglas, enstaka märken på boett, läderarmband bruksslitage
Herrur, Omega, 18K, manuell, plastglas, mindre märken i boett, visare med korrosion, läderarmband slitet
Herrur, Gucci, 18K, quartz, Mod. nr. 710M, Snr. 0001285, läderarmband slitet, defekt urtavla, box, ask och cert
Herrur, Montblanc Star XL, stål, quartz, datum, safirglas, läderarmband, box, manual
Herrur, Emporio Armani Ceramica, keramik, quartz, kronograf, datum, mineralglas, Refnr. AR-1400, extra länkbit
Damur, Longines DolceVIta, stål, quartz, safirglas, länk i stål med repor, Refnr. L5.155.4 Snr 31627762
Gitarr, Yamaha, halvakustisk, FGX720SCA, made in China, laminering vid plektrumskydd har släppt