2041 - 2060 av 2 082
1...102103104105 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 7 augusti 2012

Klubbad för

Herrur, Emporio Armani, stål, quartz (batteribyte), kronograf, datum, mineralglas, AR0636, box, extra länkbit

1 200 kr

Utrop: 1 200 kr

Herrur, Seiko Chronograph 200M, stål, quartz, kronograf, alarm, datum, plastglas, bruksslitage

475 kr

Utrop: 550 kr

ROLEX, Oyster Perpetual Date, Sea-Dweller (2000 ft = 610 m, SWISS-T<25, s.k."Great White-Mark I"), Chronometer, Ref nr. 1665, Serie nr. 6221150, Cal 1570, Verk nr. D100003, Boett nr. 1665, herrur, 40 mm, stål, automatisk, plexiglas, datum, skadad urtavla, slitage på glasring, heliumventil, mindre märke på boett, Fliplocklänk, viklås, Ref nr. 93150-S T6/585, ca 1980.

48 000 kr

Utrop: 32 500 kr

Herrur, Invicta Reserve, stål, quartz, kronograf, datum, safirglas, Refnr 5630, box, cert (ej ifyllt), 2st extra länkbitar

2 700 kr

Utrop: 1 400 kr

Herrur, Casio Edifice, stål, quartz, kronograf, datum, safirglas, stållänk med viklås, Refnr. EF-550

600 kr

Utrop: 850 kr

Damur, Omega, 18K, manuell, plastglas, länk i stål, märken på boett, extra länkbitar samt extra läderarmband Omega slitet

1 300 kr

Utrop: 1 000 kr

Damur, Dolce & Gabbana, stål, quartz (batteribyte), defekt urtavla, sliten länk

175 kr

Utrop: 250 kr

Herrur, Skagen Denmark, stål, quartz, dag, datum, safirglas, enstaka märken på boett, läderarmband bruksslitage

700 kr

Utrop: 250 kr

Herrur, Omega, 18K, manuell, plastglas, mindre märken i boett, visare med korrosion, läderarmband slitet

2 900 kr

Utrop: 2 300 kr

Damur, Omega Seamaster Polaris, stål, quartz, safirglas, länk i stål

1 900 kr

Utrop: 2 000 kr

Herrur, Gucci, 18K, quartz, Mod. nr. 710M, Snr. 0001285, läderarmband slitet, defekt urtavla, box, ask och cert

2 500 kr

Utrop: 2 900 kr

Herrur, Montblanc Star XL, stål, quartz, datum, safirglas, läderarmband, box, manual

Utrop: 2 300 kr

Damur, Zodiac, 18K, manuell, 18K i länk, graverad boett Bruttovikt 19,1g

3 400 kr

Utrop: 4 000 kr

Damur, Monitor, 14K, manuell, plastglas, läderarmband

950 kr

Utrop: 600 kr

Herrur, Emporio Armani Ceramica, keramik, quartz, kronograf, datum, mineralglas, Refnr. AR-1400, extra länkbit

1 500 kr

Utrop: 950 kr

Damur, Longines DolceVIta, stål, quartz, safirglas, länk i stål med repor, Refnr. L5.155.4 Snr 31627762

1 700 kr

Utrop: 2 000 kr

Gitarr, Yamaha, halvakustisk, FGX720SCA, made in China, laminering vid plektrumskydd har släppt

1 300 kr

Utrop: 850 kr

Pantvaror Elektronik

Mobiltelefon, Samsung Galaxy, GT-S5360, box, USB-kabel, strömkabel

475 kr

Utrop: 350 kr

Klotvas, porslin, Royal Copenhagen 288 42-6 H.ca14,5cm Øca 17,0cm

400 kr

Utrop: 1 250 kr

Figurin, Goebel, två barn under paraply, märkt Goebel W. Germany H.15,5cm

375 kr

Utrop: 450 kr