821 - 840 av 1 409
1...414243...71 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 31 juli 2012

Klubbad för

Ring 18K med stenar Ø173/4 2,6g

Utrop: 950 kr

Torgny Forsberg Oljemålning på pannå Strandlandskap daterad 1976 ca59x72cm

175 kr

Utrop: 100 kr

Knut Valinder 1909-1987 Oljemålning Fasaner ca44x64cm

600 kr

Utrop: 850 kr

Elgitarr custombyggd i mahogny med två Humbuckers, delar från Warmoth, Gibson Les Paul Studio, Gibson Nashville, Mini-Schaller och Switchcraft, beskrivning av delar finns i fodral, i mjukt fodral

1 700 kr

Utrop: 2 100 kr

Hänge 18K 2,2g

Utrop: 900 kr

Parti guld 18K 2,4g

Utrop: 800 kr

Örhängen 2 Par 18K ett med pärlor utan stoppers 2,4g

Utrop: 800 kr

Hänge Ring Ø20 18K med pärlor 7,1g

Utrop: 2 500 kr

Ring 18K Ø201/4 4,9g

Utrop: 2 100 kr

Armband 18K 18,5cm 3g

700 kr

Utrop: 900 kr

Vristlänk 18K med pärlor 31,5-32,5cm 2,7g

650 kr

Utrop: 850 kr

Elgitarr Epiphone Custombyggd 0910201806 i mjukt fodral

1 600 kr

Utrop: 2 100 kr

Elgitarr Stratocaster Custombyggd i mjukt fodral

1 500 kr

Utrop: 2 100 kr

Gitarr Aukustisk Ariana AW 60 Indonesien snr 9506260309 små skador på instrumentet i mjukt fodral

450 kr

Utrop: 75 kr

Silverskedar 7st Gammal Fransk olika storlekar diverse skador graverade 353,3g

Utrop: 2 300 kr

Silverskedar 4st Engelsk Snäck olika storlekar diverse skador 100,6g

Utrop: 650 kr

Halskedja Pansar 55cm 18K 4,2g

Utrop: 1 300 kr

Parti guld 18K 42,5g

Utrop: 12 600 kr

Hängen 2st 14K ett skadat 3,9g

Utrop: 950 kr

Halskedja Venezia 40,5cm Hänge 18K 4g

Utrop: 1 300 kr