801 - 820 av 1 409
1...404142...71 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 31 juli 2012

Klubbad för

Armringar 2st 18K Ø6,1cm 31g

7 500 kr

Utrop: 9 100 kr

Halskedja 18K 75,5cm 22,7g

Utrop: 6 700 kr

Vägglampetter 1 Par med prismor vissa delar och prismor saknas eller är lösa

325 kr

Utrop: 100 kr

Spegel Gustaviansk stil oval ca 70x70cm smärre skador på förgylld ram och mindre slag på gipsdelar

200 kr

Utrop: 275 kr

Spegel Gustaviansk stil ca105x52cm smärre skador på förgylld ram

Utrop: 400 kr

Erik Höglund 1932-1998 Glas Boda Opak Vas Gul med blå bård H19cm Ø13cm

325 kr

Utrop: 325 kr

Erik Höglund 1932-1998 Glas Boda Opak Vas Gul på fot H24cm Ø13,5cm

375 kr

Utrop: 325 kr

Halskedja 50cm Hänge 14K 4,8g

950 kr

Utrop: 1 300 kr

Ringar 2st graverade 14K 5,3g

Utrop: 1 300 kr

Ring 18K graverad med diamanter 20xca0,05ct/en skadad Ø163/4 3,1g

1 000 kr

Utrop: 1 300 kr

Ring 18K vitguld med diamant ca0,18ct/naggad 3,1g

1 000 kr

Utrop: 1 300 kr

Frithjof Smith-Hald 1909-1989 Grafik nr 189/250 29x23cm

325 kr

Utrop: 150 kr

Ring Bismarck 18K trasig 1,1g

250 kr

Utrop: 325 kr

Damur Rowa Double manuell äldre modell

25 kr

Utrop: 75 kr

Salvador Dalí 1904-1989 Grafik Fågel nr28/450 ca56x52cm

3 300 kr

Utrop: 1 900 kr

Salvador Dalí 1904-1989 Grafik Bil nr28/450 ca56x52cm

4 100 kr

Utrop: 1 900 kr

Salvador Dalí 1904-1989 Grafik Rör nr28/450 ca56x52cm

3 100 kr

Utrop: 1 900 kr

Salvador Dalí 1904-1989 Grafik Val nr28/450 ca56x52cm något skadad i inramningsrygg

3 100 kr

Utrop: 1 900 kr

Salvador Dalí 1904-1989 Grafik Lipande par nr 28/450 ca56x52cm

4 100 kr

Utrop: 1 300 kr

Ringar 2st 18K graverade 6,9g

Utrop: 2 200 kr