881 - 900 av 1 134
1...444546...57 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 3 juli 2012

Klubbad för

Halskedja Pansar 57cm smärre slitage, 1 par Örhängen 18K 4,7g

Utrop: 1 600 kr

Halscollier med stenar/en saknas 21K 45cm 44,5g

12 600 kr

Utrop: 15 200 kr

Ringar 2st med stenar 18K skador 8,8g

1 200 kr

Utrop: 1 600 kr

Ring 18K med diamanter 50xca 0,005ct

Utrop: 2 100 kr

Ringar 2st släta graverade, 18K 12,7g

Utrop: 3 900 kr

Ring med 7 diamanter 1xca 0,12ct 6xca0,01ct, 18K 5,5g, graverad Ø 18 1/4

Utrop: 2 200 kr

Ring vitguld med ca 400st små diamanter ca0,00025ct Ø 18, 18K 12,7g smärre slitage

Utrop: 6 500 kr

Halskedja Pansar 45cm 1 Hänge 18K 4,7g

Utrop: 1 600 kr

Parti guld 18K skador 8,3g

Utrop: 2 500 kr

Halskedja doserad Bismarck 43cm 18K 5,0g

1 200 kr

Utrop: 1 600 kr

Halskedja Pansar 18K 51,5cm 23,5g

5 600 kr

Utrop: 6 900 kr

Collier med stenar 18K 6,7g 41cm

Utrop: 2 100 kr

Ring, yrkesring slitage graverad, 18K Ø 19 1/4 4,9g

Utrop: 1 600 kr

Armband 21K 16,5cm 5,4g

Utrop: 1 900 kr

Hänge 18K T 0,8g

Utrop: 275 kr

Armband Bismarck 16,5cm 18K 5,5g

Utrop: 1 700 kr

Armband Bismarck Hänge 18K skador 7,5g

Utrop: 2 300 kr

Armband med stenar 14K 19,5cm 12,8g

Utrop: 3 000 kr

Halskedja 14K skador 3,6g

Utrop: 900 kr

Collier 1 Armband 1 Par Örhängen med vita/turkosa stenar ca 21K 40,7g

10 200 kr

Utrop: 12 600 kr