Halskedja Pansar 57cm smärre slitage, 1 par Örhängen 18K 4,7g
Utrop: 1 600 kr
Halscollier med stenar/en saknas 21K 45cm 44,5g
Utrop: 15 200 kr
Ringar 2st med stenar 18K skador 8,8g
Ring 18K med diamanter 50xca 0,005ct
Utrop: 2 100 kr
Ringar 2st släta graverade, 18K 12,7g
Utrop: 3 900 kr
Ring med 7 diamanter 1xca 0,12ct 6xca0,01ct, 18K 5,5g, graverad Ø 18 1/4
Utrop: 2 200 kr
Ring vitguld med ca 400st små diamanter ca0,00025ct Ø 18, 18K 12,7g smärre slitage
Utrop: 6 500 kr
Halskedja Pansar 45cm 1 Hänge 18K 4,7g
Parti guld 18K skador 8,3g
Utrop: 2 500 kr
Halskedja doserad Bismarck 43cm 18K 5,0g
Halskedja Pansar 18K 51,5cm 23,5g
Utrop: 6 900 kr
Collier med stenar 18K 6,7g 41cm
Ring, yrkesring slitage graverad, 18K Ø 19 1/4 4,9g
Armband 21K 16,5cm 5,4g
Utrop: 1 900 kr
Hänge 18K T 0,8g
Utrop: 275 kr
Armband Bismarck 16,5cm 18K 5,5g
Utrop: 1 700 kr
Armband Bismarck Hänge 18K skador 7,5g
Utrop: 2 300 kr
Armband med stenar 14K 19,5cm 12,8g
Utrop: 3 000 kr
Halskedja 14K skador 3,6g
Utrop: 900 kr
Collier 1 Armband 1 Par Örhängen med vita/turkosa stenar ca 21K 40,7g
Utrop: 12 600 kr
Tisdag 3 jul 2012