861 - 880 av 1 134
1...434445...57 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 3 juli 2012

Klubbad för

7 Kaffeskedar i silver modell Chippendale längd 11,9cm

325 kr

Utrop: 375 kr

6 Delar silverbestick modell Chippendale / 2 Bordsskedar, 2 Bordsgafflar, 2 Bordsknivar

1 000 kr

Utrop: 1 300 kr

Örhängen 2st Udda /en stoppers 0,7g 18K

Utrop: 250 kr

Parti silversmycken 11,0g smärre skador

50 kr

Utrop: 100 kr

Armband med 15 berlocker /alla ej i silver 18,5cm brv 36,8

150 kr

Utrop: 150 kr

Armband stelt med stenar /lite repiga 14,7g

400 kr

Utrop: 100 kr

36 Delar Silverbestick modell Chippendale /12 Bordsskedar, 12 Bordsgafflar, 12 Bordsknivar

Utrop: 6 700 kr

Collier stelt i silver 12,0g

450 kr

Utrop: 100 kr

Dessertbestick, 4 Skedar 151mm , 4 gafflar 147mm i silver

900 kr

Utrop: 500 kr

1 Soppslev, 1 Smörkniv i silver mod Chippendale

550 kr

Utrop: 300 kr

Ring /något skev 18K Ø 17 2,7g

Utrop: 850 kr

Örhängen ett par, 1 Örhänge udda 18K 1,3g

Utrop: 425 kr

Armband med pärlor smärre slitage 17cm 18K 2,9

Utrop: 900 kr

Hängen 2st /hjärta och fisk 2,8g 18K

Utrop: 900 kr

1 Halsband Bismarck 46cm 1 Hänge med pärla silver 24,5g

175 kr

Utrop: 225 kr

Armband Bismarck 18cm 18K 25,5g

6 200 kr

Utrop: 7 600 kr

Halskedja Venezia 45cm 1 Hänge med blå sten och små diamanter /69x ca0,01ct 18K 6,4g

Utrop: 2 800 kr

Armband Bismarck med 6 Berlocker 18,5cm 18K 18,4g

Utrop: 5 500 kr

Ring vitguld graverad, diamant 1xca0,25ct och två blå stenar Ø 20 18K 18,2g

Utrop: 7 300 kr

Hänge med myntliknande platta /ramen 18K myntet ca 22K 18,4g

5 000 kr

Utrop: 6 100 kr