Avslutad | Pant – Tisdag 5 juni 2012
Fiol, med två stråkar- defekta och hakstöd i hårt fodral, sprickor på kroppen, finstämmare saknas och vissa är utbytta
Elbas, Ibanez Roadstar 2 series Japan serienr: G833688 i hårt trasigt fodral, lackskador, repor på kroppen
Förstärkare, Bas förstärkare Roland Cube-60 modellnr: CB-60 serienr: 303967, repig, sliten
Gitarr, Akustisk gitarr Aria Pro II PW200, stålsträngad, serienr: 801000236 i mjukt fodral, små lackskador
Elbas, Ranger i mjukt fodral, skadad vid volymknapp, lackskador, skruvar på kroppen saknas, skador på huvud,
Gitarr, Akustisk gitarr Landola C-23 nylonsträngad serienr: 0422326 i hårt fodral, en sträng av
Gitarr, Elgitarr Yamaha EG112 serienr: 90623020 i mjukt fodral, en sträng saknas, lackskador
Damur, Revue 18K, X-länk armband 18K, 18cm, manuell, plastglas repigt, bruttovikt 25g