Avslutad | Pant – Tisdag 5 juni 2012
Bestick, 4 Kaffeskedar modell Birgitta 122mm, 1 Bordsgaffel modell Olga 178mm, 1 Burk Ø8,5cm, nysilver 281g
Herrur, Breitling Chronomat Evolution, stål med guldraiders, pilotlänk stål/guld 19cm, automatisk, safirglas, chronograph, datum, referensnr. B13356, serienr: 2350725, certifikat-09, extra länkbit, box, ytterkartong
Visa varaPantvaror Klockor
Herrur, Certina 18K länk i förgyllt silver 835/1000 21-22cm, manuell, plastglas repigt, urtavla skadad, graverad, går ej,
Visa varaPantvaror Klockor
Herrur, Oris Automatic, titan, titanlänk, 19cm, automatisk, safirglas, datum, repig ring, länk sliten, referensnr 633-7541
Visa varaPantvaror Klockor
Herrur, Omega Seamaster Polaris, stål/guld, länk stål/guld, 19cm, quartz, analog/digital, repig, serienr: 54592172
Herrur, Zenith 18K, läderarmband- slitet, quartz, plastglas, datum, graverad, boettnr: 30.0090.337
Damur, Axcent Frankie design by Daniel Jakobsson, stål, läderarmband- slitet, quartz, mineralglas, digital visning, datum, alarm, referensnr: X4303
Herrur, Certina Podium Square, stål, läderarmband slitet, quartz, safirglas, boett repig, datum, går ej, referensnr: 542.7065.42.26, serienr: RKS-88-10182, extra urtavla, box, yttrehölje
Herrur, Quicksilver Kit Metal, stål, stållänk 20cm, LED display, mineralglas, alarm, referensnr: M094DM
Herrur, Omega 18K, läderarmband- slitet, quartz, plastglas, datum, graverad, boettnr: 56459981
Damur, Omega De Ville, stål, läderarmband- slitet, quartz, safirglas, datum, graverad, går ej, boettnr: 54964559
Herrur, GC Guess collection, stål, stållänk- sliten 19,5cm, automatisk, mineralglas, kronograf, datum, repor i glaset, referensnr: 55000G
Elgitarr, Fender Squier Stratocaster Japan 1992-1993 snr: M030212 i mjukt fodral skador på kropp, lack skador, knappar saknas
Elgitarr, Gibson Les Paul Faded 60´s neck Tobaccoburst USA snr 031360469 i hårt orginalfodral, nyskick, en sträng defekt
Elgitarr, Fender Stratocaster Japan 1989-1990 serienr:I021921 i kartong, lackskador, små skador på kroppen
Gitarr, Akustisk Gitarr Abertone AGS 103E stålsträngad med inbyggd mikrofon i kartong