Avslutad | Pant – Tisdag 22 maj 2012
Elgitarr, Fender stratocaster F812442 snr E664268 made in Japan floyd rose stall i hårt fodral små repor
Gitarr, Akustisk gitarr EKO Ranger 6EQ med inbyggd mick repig stötskador i mjukt fodral
Pantvaror Kamera
Kamera, Digitalkamera Nikon D5000 snr 6409765 ej minneskort med Objektiv AF-S Nikkor DX 18-55mm snr 4525764 med laddare manualer ej funktionsgaranti
Pantvaror Kamera
Objektiv, Nikon AF Nikkor 50mm 1:1.8D snr 2013681 med manualer i box ej funktionsgaranti
Pantvaror Kamera
Kamera, Digitalkamera JVC Hard disk camcorder snr 111K0567 med laddare fjärkontroll i väska ej funktionsgaranti
Ring, med 4 diamanter 1 x ca 1,25ct tcr/cr si, 3 baugetteslipade tot ca 0,58ct j-k 14K Ø17 3/4 11,1g