Avslutad | Pant – Tisdag 22 maj 2012
Herrur, Breitling Midsize Wings snr 489048 B10350 med guldraiders pilotlänk i stål automatisk sliten med datum chronometer cert box och ytterkartong
Herrur, Breitling Chronomat 18K snr 14570 refnr K13047X defekt ring pärlemorurtavla quartz med UTC refnr K61072 snr 0109 med läderarmband med viklås
Herrur, Rolex YachtMaster stål automatisk platinaring med oysterlänk i stål refnr 16623 snr F485478 sliten 17cm
Herrur, Citizen titan quartz datum kronograf nr 620152 0510-K003431 CK med länk i titan i box och ytterkartong 20cm
Herrur, Fortis manuell doublé plastglas skadad krona något repigt med flexarmband trasigt 19cm
Herrur, Rolex Datejust midsize stål/guld med datum snr S256100 ref 68273 med jubileélänk stål/guld viklås sliten 17cm
Damur, Certina 14K boettnr 1797009 med länk i doublé 15,5cm manuell urtavla skadad bucklig boett glas repig bruttovikt 30,7g
Damur, Certina 18K manuell boettnr 0810197 418184 med länk 16cm 18K sliten bruttovikt 19,9g
Herrur, Seiko Kinetic stål nr 7N0048 quartz datum med integrerad länk i stål 18cm repigt glas
Damur, Longines quartz i stål refnr L4.216.4 snr 30976772 med datum läderarmband manual i box och ytterkartong
Herrur, Fossil quartz i stål kronograf snr FS-4359111010 med länk i stål 18,5cm i ask
Herrur, Orient stål automat med datum länk i stål 19cm glas och länk repig snr 8V1212CN46D701-CA
Herrur, Seiko Arctura stål/doublé quartz kronograf i snr 970667 med gummiarmband små repor
Herrur, Dolce & Gabbana stål quartz refnr Dw07073 enl garantikort (-11) med länk i stål 17cm extra länkbitar viklås instruktionsbok påse och ytterkarong
Gitarr, Akutisk Levin modell nr 123 snr 412709 lackskador och repor på kroppen i mjukt fodral trasigt