101 - 120 av 152
1...5678 Gå till
Sortering

Avslutad | Aficionado – Torsdag 14 juni 2012

Klubbad för

Accessoarer Plånböcker

DUNHILL, plånbok i svart skinn, 9x18 cm

400 kr

Utrop: 500 kr

Visa vara

Accessoarer Pennor

SCHEAFFER, kulspetspenna i sterling silver, bläckpatron tom,

Återropad

Utrop: 500 kr

Visa vara

Accessoarer Pennor

PELIKAN, blyertspenna, 0,5 mm i förgylld metall och polyer

150 kr

Utrop: 250 kr

Visa vara

Accessoarer Slipsar

SLIPS, GUCCI, 100% siden, senapsgul, brun, vinröd.

350 kr

Utrop: 200 kr

Visa vara

Accessoarer Slipsar

SLIPS, CERRUTI, 100% siden, blå/grön, vit.

100 kr

Utrop: 200 kr

Visa vara

Kläder Skor

ROBERTO BOTTICELLI, loafers, beigt skinn, präglat, storlek 43, kartong, skopåse.

700 kr

Utrop: 800 kr

Visa vara

Kläder Skor

EVEET, skor, Generation Italia, ljusbeigt med bronsfärgat läder, storlek 42.

500 kr

Utrop: 600 kr

Visa vara

Accessoarer Pennor

CHOPARD, Racing Rollerball 95/8016, i svart, palladiumfinish, längd 14,5 cm, orginaletui.

1 100 kr

Utrop: 900 kr

Visa vara

Accessoarer Tändare

ST DUPONT, tändare, förgylld metall, laque de chine, ref 84JUJ60, höjd 5,5 cm, originaletui med instruktionshäfte.

900 kr

Utrop: 900 kr

Visa vara

Smycken Manschettknappar

GEORG JENSEN, manschettknappar, sterlingsilver, nr 451, vikt 10,3 g.

900 kr

Utrop: 1 000 kr

Visa vara

Smycken Manschettknappar

WIWEN NILSSON, manschettknappar, silver, monogram CGJ, vikt 14,3 g, 1958. (d)

Återropad

Utrop: 2 300 kr

Visa vara

Smycken Slipshållare

SLIPSNÅL, ALTON, 18K guld, gravyr tre kronor, längd 5,6 cm, vikt 3,8 g.

Återropad

Utrop: 1 500 kr

Visa vara

Smycken Slipshållare

SLIPSKLÄMMA, sterling silver, engelska stämplar med inskription "e-male", längd 5 cm, vikt 6,9 g.

250 kr

Utrop: 300 kr

Visa vara

Accessoarer Tändare

CARTIER, tändare, doublé, ref nr. 87777B, höjd 7 cm, ej funktionsgaranti.

Återropad

Utrop: 1 000 kr

Visa vara

Accessoarer Pennor

SCHEAFFER, 2 ST, kulspets, reservoarpenna, förgylld metall och svart.

Återropad

Utrop: 500 kr

Visa vara

Accessoarer Slipsar

UNGARO, slips, 100% silke, blommönstrad i vinrött, blått och brunt.

Återropad

Utrop: 200 kr

Visa vara

Accessoarer Slipsar

GIVENCHY, slips, 100% silke, rött, gult och beige på svart bakgrund.

Återropad

Utrop: 200 kr

Visa vara

Accessoarer Slipsar

CARVEN, slips, 100% silke, chokladbrun med beigt mönster.

Återropad

Utrop: 200 kr

Visa vara

Accessoarer Tändare

TÄNDARE, Dunhill, doublé, 1970-tal, ej funktionsgaranti.

Återropad

Utrop: 700 kr

Visa vara

Accessoarer Tändare

ST DUPONT, tändare, försilvrad metall, ref 80779, höjd 5 cm, monogram.

500 kr

Utrop: 600 kr

Visa vara

Om auktionen