Avslutad | Aficionado – Torsdag 14 juni 2012
Klubbad för
Accessoarer Pennor
CHOPARD, Racing Rollerball 95/8016, i svart, palladiumfinish, längd 14,5 cm, orginaletui.
Accessoarer Tändare
ST DUPONT, tändare, förgylld metall, laque de chine, ref 84JUJ60, höjd 5,5 cm, originaletui med instruktionshäfte.
WIWEN NILSSON, manschettknappar, silver, monogram CGJ, vikt 14,3 g, 1958. (d)
Smycken Slipshållare
SLIPSKLÄMMA, sterling silver, engelska stämplar med inskription "e-male", längd 5 cm, vikt 6,9 g.