Avslutad | Lilla Smycken – Torsdag 26 april 2012
Klubbad för
MANSCHETTKNAPPAR, 3 par, silver, förgyllt silver, gröna stenar, gravyr på en, total vikt 33,6 g, 1 par stämplade Guldvaruaktiebolaget, Malmö 1943, 1 par stämplade Guldvaru AB, Falköping 1968.