Avslutad | Pant – Måndag 30 april 2012
Klarinett, Buffet Crampon & Co Paris modell B40 serienummer F93192 i fodral, sliten, sprickor
Damur, DKNY modell NY-4623, quartz, boettnummer 111010 med integrerad stållänk 18cm, orginalbox
Fickur, IWC boettnummer 690923, liten sekundvisare, plastglas, öppen modell, 2 boetter 800/1000 Silver
Fickur, Balder boettnummer 2309, liten sekundvisare, plastglas, öppen modell 2 boetter 800/1000 Silver, namnristad på insida, skadad urtavla, skador
Mormorsur, Galonné boettnummer 1170814 plastglas, öppen modell 2 boetter 800/1000 Silver
Herrur, Rolex Submariner, stål, Refnr 14060M Boettnummer Z8112356 med Oyster Fliplocklänk 18cm, 2 extralänkar,med manual, box och ytterkartong Certifikat 2008 Nymans Ur, bruksskick
Herrur, Eterna 14K, quartz, datum, plastglas, med armband Fiskbenslänk 16cm 18K 47,6g total bruttovikt 66,6g, saknar krona, glas repigt
Elgitarr, Aria Pro II Heritage Laser Electric serienummer 5040542, repor, saknar bakplatta,med mjukt fodral
Elbas, Fender Precision Bass Deluxe MZ5207924 Mexico med axelband i mjukt fodral
Pantvaror Elektronik
Videokamera, digital Samsung modell VP-D361 serienummer A6KD6VKL500460Z med laddare i väska
Visa varaPantvaror Elektronik
Mobiltelefon, Samsung modell GT-S5570 imie 356716046280732 med laddare, 2GB minneskort
Pantvaror Elektronik
Laptop, bärbar dator Acer Aspire modell 7741 500GB serienummer LXPT5029802306FB92000 med laddare i väska