661 - 680 av 1 547
1...333435...78 Gå till

Avslutad | Pant – Måndag 30 april 2012

Klubbad för

Damur, Dolce & Gabana D&G quartz, stål, med integrerad stållänk 22cm, bruksskick

Utrop: 600 kr

Klarinett, Buffet Crampon & Co Paris modell B40 serienummer F93192 i fodral, sliten, sprickor

450 kr

Utrop: 1 400 kr

Parti guld, trasigt med stenar 18K 5,8g

Hänge, krusifix höjd 40mm, saknar ögla 18K 6,4g

Fickur, Cortebert, manuell med plastglas, genomskinlig baksida, okänd metall

1 100 kr

Utrop: 1 100 kr

Damur, DKNY modell NY-4623, quartz, boettnummer 111010 med integrerad stållänk 18cm, orginalbox

250 kr

Utrop: 300 kr

Fickur, IWC boettnummer 690923, liten sekundvisare, plastglas, öppen modell, 2 boetter 800/1000 Silver

850 kr

Utrop: 350 kr

Fickur, Balder boettnummer 2309, liten sekundvisare, plastglas, öppen modell 2 boetter 800/1000 Silver, namnristad på insida, skadad urtavla, skador

25 kr

Utrop: 100 kr

Mormorsur, Galonné boettnummer 1170814 plastglas, öppen modell 2 boetter 800/1000 Silver

175 kr

Utrop: 300 kr

Herrur, Rolex Submariner, stål, Refnr 14060M Boettnummer Z8112356 med Oyster Fliplocklänk 18cm, 2 extralänkar,med manual, box och ytterkartong Certifikat 2008 Nymans Ur, bruksskick

27 000 kr

Utrop: 19 600 kr

Herrur, Eterna 14K, quartz, datum, plastglas, med armband Fiskbenslänk 16cm 18K 47,6g total bruttovikt 66,6g, saknar krona, glas repigt

12 600 kr

Utrop: 14 600 kr

Elgitarr, Aria Pro II Heritage Laser Electric serienummer 5040542, repor, saknar bakplatta,med mjukt fodral

550 kr

Utrop: 1 000 kr

Elbas, Fender Precision Bass Deluxe MZ5207924 Mexico med axelband i mjukt fodral

Utrop: 4 600 kr

Pantvaror Elektronik

Videokamera, digital Samsung modell VP-D361 serienummer A6KD6VKL500460Z med laddare i väska

Pantvaror Elektronik

Mobiltelefon, Samsung modell GT-S5570 imie 356716046280732 med laddare, 2GB minneskort

650 kr

Utrop: 500 kr

Pantvaror Kamera

Kamera, Digital Casio Exilim EX-S10 serienummer 41025554A med laddare

275 kr

Utrop: 500 kr

Herrur, Tissot 14K, quartz, plastglas, går ej

1 700 kr

Utrop: 1 500 kr

Pantvaror Elektronik

Laptop, bärbar dator Acer Aspire modell 7741 500GB serienummer LXPT5029802306FB92000 med laddare i väska

2 200 kr

Utrop: 2 300 kr

Ljusstakar, 2st Skultuna i mässig, glas modell L11, höjd 25cm, graverade

1 300 kr

Utrop: 1 400 kr

Konstglas, Karaff Kosta Boda formgiven av Kjell Engman, modell Bonbon, Artist Collection, ristat nummer 89066, höjd ca 35cm

550 kr

Utrop: 450 kr