Skulptur, glas signerad Strömbergshyttan höjd 12,5cm l
Utrop: 150 kr
Fat, porslin Rosenthal Ø18,5cm
Utrop: 100 kr
Vaser, två st. höjd 24cm
Utrop: 50 kr
Skål, Masons England Ø25,5cm
Vas, höjd 26,5cm
Vas, kristallvas Kosta Boda design Edenfalk med nagg höjd 22,5cm
Utrop: 200 kr
Vas, kristallvas Kosta Boda naggad höjd 22cm
Utrop: 400 kr
Måndag 30 apr 2012