1541 - 1547 av 1 547
1...767778 Gå till

Avslutad | Pant – Måndag 30 april 2012

Klubbad för

Skulptur, glas signerad Strömbergshyttan höjd 12,5cm l

150 kr

Utrop: 150 kr

Fat, porslin Rosenthal Ø18,5cm

125 kr

Utrop: 100 kr

Vaser, två st. höjd 24cm

700 kr

Utrop: 50 kr

Skål, Masons England Ø25,5cm

250 kr

Utrop: 50 kr

Vas, höjd 26,5cm

225 kr

Utrop: 50 kr

Vas, kristallvas Kosta Boda design Edenfalk med nagg höjd 22,5cm

75 kr

Utrop: 200 kr

Vas, kristallvas Kosta Boda naggad höjd 22cm

75 kr

Utrop: 400 kr