Avslutad | Pant – Måndag 30 april 2012
Klubbad för
Pennor, 3 st Sheaffer guldplätterade, blyerts, kulspetts, reservoar med etui
Visa varaUtgått
Herrur, D&G kronograf med datum, quartz, stållänk 17,5cm, nagg i glas, repor