361 - 380 av 1 547
1...181920...78 Gå till

Avslutad | Pant – Måndag 30 april 2012

Klubbad för

Hänge, med graverat glas, sten saknas 18K bruttovikt 2,8g

Utrop: 300 kr

Hänge, Egypten med sten 18K 5g

Utrop: 1 400 kr

Hänge, dollarsedel 18K 3,3g

Utrop: 1 300 kr

Halskedja, med elefanter 42cm 3,3g

800 kr

Utrop: 950 kr

Halskedja, Figaro 62cm 18K 6,1g

Utrop: 1 800 kr

Ring, med diamant 1x ca 0,02ct Ø15 3/4 18K 1g

Utrop: 425 kr

Hänge, Krusifix, saknar ögla 3,5cm 18K 2,8g

Utrop: 750 kr

Ring, vitguld med diamant 1x 0,56ct enligt gravyr Ø17 18K 2g

Utrop: 7 600 kr

Ring, vitguld med diamanter 1x ca 0,19ct 8x ca 0,01ct Ø17 1/2 18K 4,8g

Utrop: 2 800 kr

Armring, öppningsbar Ø6cm 23K 45,6g

Utrop: 16 000 kr

Armband,19cm 18K 22,7g

Utrop: 6 400 kr

Pennor, 3 st Sheaffer guldplätterade, blyerts, kulspetts, reservoar med etui

Ring, med diamanter 5x ca 0,01ct Ø17 1/2 18K 2g

Herrur, D&G kronograf med datum, quartz, stållänk 17,5cm, nagg i glas, repor

Parti guld, trasigt 14K 4,4g

Utrop: 1 000 kr

Ring, med stenar Ø15 1/2 18K 4,4g

Utrop: 1 000 kr

Parti guld, trasigt, graverat 18K 4,9g

Armband, Pansarlänk 21,5cm 925/ 1000 Silver 43,6g

Halskedja, Pansarlänk 45cm 925/1000 Silver 26,9g

Ring, med blå sten och diamanter 13x ca 0,01ct Ø18 1/2 18K 14,1g