281 - 300 av 1 547
1...141516...78 Gå till

Avslutad | Pant – Måndag 30 april 2012

Klubbad för

Skedar, 6 Matskedar Sachsisk i Silver 181mm 263,6g

Utrop: 1 500 kr

Bestick, 2 Smörknivar 164mm 2 Bakelsegafflar 134mm Sachsisk i Silver 110,4g

700 kr

Utrop: 650 kr

Skedar, 6 Kaffeskedar Sachsisk i Silver 117mm 90,7g

450 kr

Utrop: 500 kr

Såssked, Sachsisk i Silver 162mm 58,3g

500 kr

Utrop: 350 kr

450 kr

Utrop: 500 kr

Sked, Uppläggningssked Sachsisk i Silver 182mm 60,6g

350 kr

Utrop: 350 kr

Tårtspade, Dala i Silver 205mm 53,6g

275 kr

Utrop: 300 kr

Skedar, 4 Kaffeskedar Dala i Silver 115mm 55,2g

Utrop: 300 kr

Silver, 1 Fat 1 Fat med gravyr 1 Sked Rosenholm defekt 180mm 134,7g

500 kr

Utrop: 700 kr

Ljusstakar, 1 par i Silver fyllda höjd 143mm

500 kr

Utrop: 800 kr

Väggur, Junghans i trä 725mm med nyckel

200 kr

Utrop: 550 kr

Fickur, Silver med lös bakboett med metallkedja boettnummer 2272787

225 kr

Utrop: 350 kr

Herrur, Herrarmbandsur Nixon Countit The Banks 6F i stål med stållänk

425 kr

Utrop: 1 000 kr

Gitarr, Akustisk Gitarr Levin små sprickor på kropp 310303 i tygfodral

450 kr

Utrop: 600 kr

Vaser, 1 par Vaser i Opalinglas 1900-tal höjd ca 27cm

425 kr

Utrop: 650 kr

Vas, 1 vas i opalinglas 1900-tal höjd 31cm

175 kr

Utrop: 200 kr

Bricka, Bricka i plåt 43x32cm modell äldre med motivmålning samt slitage

375 kr

Utrop: 500 kr

Mjölkflaska, Mässing med lock Skultuna 2 kannor Höjd ca 26cm med hål i överkant

225 kr

Utrop: 700 kr

Ring, med diamanter 1x ca 1,10ct (liten nagg i rondist) 8x ca 0,01ct Ø17 1/2 18K 3,3g

Utrop: 25 000 kr

Armband, Korridorlänk trasigt 18K 10g