Avslutad | Pant – Tisdag 24 april 2012
Klubbad för
Aftonväska, delvis förgyllt silver, stämplad P7 (1917), defekt, personlig gravyr, 255,3g btto
Sigill, och 2 Bordsklockor. Sigillet i silver stämplat A9 (1951) med monogram E.J. 30,3g Bordsklockorna i mässing kläpp saknas på båda, Höjd ca 7cm
Ringar, i silver 925/1000 Ø18 med färgade stenar och Ø17 med grön sten och lila stenar, 16,4g