Avslutad | Pant – Tisdag 3 april 2012
Herrur, Longines, quartz går ej, doublé med doublélänk, serienr: L4.635.2 refnr: 27199891
Herrur, Rolex, OP Date, stål, automat, datum,Oysterlocklänk i stål, safirglas, nyskick, ref 15200, snr P373848, cert 2000
Damur, Rolex, OP Datejust, 18K, automat, datum, Presidentlänk 18K, safirglas, diamantindex, ref 69178, snr E479500, box, plånbok
Herrur, Dyrberg/Kern, stål, quartz, gummiarmband, repor på ringen, hack på horn, går ej
Herrur, Hugo Boss, stål, quartz, stålarmband, kronograf, datum, ref 121009, snr HB.25.1.14.2036, extra länkbitar, box, manual
Damur, Tudor, Geneve, 18K, quartz, integrerat armband i 18K , ref 15512, snr 658776, box, cert, ytterkartong, brv 30,3g
Damur, Cartier, Panthère, stål/guld, quartz, orignallänk stål/guld, safirglas, ref 1120, snr 605853, cert (ej ifyllt), manual, box
Pantvaror Elektronik
Digitalkamera, Canon, Powershot SD750, USB sladd, manual (Engelsk), laddare (USA), köpt i USA med adapter för Sverige, minneskort 1GB, hårt fodral, i kartong
Pantvaror Glas, porslin
Vas, Kosta Boda, Tulip, Ulrica Hydman-Vallien, signerad, höjd 20cm, Ø 11,4cm