1101 - 1120 av 1 580
1...555657...79 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 3 april 2012

Klubbad för

Parti silver, trasigt och graverat 76,8g

375 kr

Utrop: 425 kr

Ring, Lapponia Björn Weckström i silver Ø16½ 13,9g

475 kr

Utrop: 700 kr

Bordsknivar, 8st 189mm, några skaft med bucklor, i silver 830 brv 537,7g

1 500 kr

Utrop: 1 500 kr

Skedar, 12st för efterrätt i silver 830 149mm 263,6g

1 900 kr

Utrop: 1 500 kr

Gafflar, 10st för efterrätt i silver 830 148mm 194,7g

1 600 kr

Utrop: 1 100 kr

Kaffeskedar, 12st i silver 830 112mm 115,2g

600 kr

Utrop: 650 kr

Sockertång, i silver 830 10cm 19,2g

100 kr

Utrop: 125 kr

Kaffesked, i silver graverad 830 105cm 10g

Utrop: 75 kr

Ljusstakar, 2st höjd 5cm graverade i silver 830 brv 256g

Utrop: 750 kr

Armband, i silver 925 20cm 30,6g

150 kr

Utrop: 175 kr

Halskedja, i silver 925 51,5cm 118,9g

Utrop: 700 kr

Halskedja, i silver 925 55,5cm 69,3g

375 kr

Utrop: 425 kr

Ringar, 2 st en med sten och gravyr i silver 925 Ø16½ 19,5g

Utrop: 125 kr

Ringar, 2st i silver 925 Ø17 33,1g

275 kr

Utrop: 200 kr

Ringar, 2st i silver 925 Ø17½ 33,8g

275 kr

Utrop: 200 kr

Ring, med stenar i silver 925 Ø17½ 19,2g

250 kr

Utrop: 100 kr

Ringar, 2st i silver 925 Ø15 och Ø18 15,3g

100 kr

Utrop: 100 kr

Parti silver, trasigt och repigt 101,5g

Utrop: 550 kr

Damur, Eterna, 18K, quartz, länk 18K 18cm med fyrkantslipade diamanter 48xca0,03ct, urtavla med princesslipade diamanter 82xca0,01ct, samt krans med fyrkantslipade diamanter 24xca0,02ct, går ej, snr 118.9761.30/1, brv 110,5g

Utrop: 44 000 kr

Herrur, Longines, manuell, 18K, med plexiglas små repor, läderarmband

4 000 kr

Utrop: 2 900 kr